5. De Keerkring

De Keerkring

Opgericht in 1949 - opgeheven in 1999

De Keerkring

De Amsterdamse kunstenaarsvereniging De Keerkring stond bij de oprichting voor het samengaan van alle Nederlandse kunstenaars. De organisatie stelde zich hierbij ten doel de belangen te behartigen van alle Nederlandse kunstenaars, ongeacht hun artistieke, politieke of religieuze overtuigingen. Dit samengaan diende een algemeen belang, namelijk de culturele ontwikkeling van het Nederlandse volk. Na de beginjaren begon De Keerkring zich vooral sterk te maken voor figuratieve kunst, al bleven ze wel open staan voor andere kunstvormen.

Corneille - “La femme allongée et l’oiseau jaune” kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch “La femme allongée et l’oiseau jaune”
TechniekLitho
Afmetingen61 x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 225
Corneille - Carnaval des oiseaux, serie van 6 zeefdrukken op Canvas kopen? Bied vanaf 2000!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Carnaval des oiseaux, serie van 6 zeefdrukken op Canvas
Afmetingen43 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
IngelijstIngelijst
€ 2.000
Karel Appel - Maandag kopen? Bied vanaf 229!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Maandag
Afmetingen85 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 229
Han Mes - De Omhelzing kopen? Bied vanaf 700!
Han Mes (1936) Nederlands De Omhelzing
Afmetingen180 x 140 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 700
Karel Appel - Kleurenlitho HAPPY CAT kopen? Bied vanaf 125!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Kleurenlitho HAPPY CAT
TechniekLitho
Afmetingen64 x 82 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 125
Corneille - Metalen sculptuur De Blauwe Kat kopen? Bied vanaf 600!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Metalen sculptuur De Blauwe Kat
TechniekIJzer
Afmetingen57 x 75 x 1 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 600
Corneille - Ingelijste lithografie : nTotem kopen? Bied vanaf 350!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Ingelijste lithografie : nTotem
TechniekLitho
Afmetingen73 x 88 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Corneille - Kleurenzeefdruk GRONINGEN Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Kleurenzeefdruk GRONINGEN Handgesigneerd
Afmetingen60 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Annette Ong - Geen titel kopen? Bied vanaf 40!
Annette Ong (1951) Nederlands Geen titel
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen33 x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Constant - Cobra ,New Babylon, Gemeente Museum Den Haag kopen? Bied vanaf 50!
Constant (1920-2005) Nederlands Cobra ,New Babylon, Gemeente Museum Den Haag
TechniekOffset
Afmetingen84 x 59 cm (h x b)
€ 50
Dirkje Kuik - VROUWENPORTRET VENETIË kopen? Bied vanaf 60!
Dirkje Kuik (1929-2008) Nederlands VROUWENPORTRET VENETIË
TechniekEts
Afmetingen24.5 x 17.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Cor Jaring - Foto: Sit-in-demonstranten tegen de oorlog in Vietnam (Amsterdam) kopen? Bied vanaf 200!
Cor Jaring (1936-2013) Nederlands Foto: Sit-in-demonstranten tegen de oorlog in Vietnam (Amsterdam)
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen20 x 25 cm (h x b)
€ 200
Karel Appel - Dancing girl kopen? Bied vanaf 649!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Dancing girl
TechniekKeramiek
Afmetingen5 x 50 x 5 cm (h x b x d)
€ 649
Karel Appel - Face kopen? Bied vanaf 649!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Face
TechniekKeramiek
€ 649
Ger Lataster - Kleuren litho kopen? Bied vanaf 50!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands Kleuren litho
TechniekLitho
Afmetingen51 x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 50
1 bieding
Ger Lataster - Abstract expressionistich werk kopen? Bied vanaf 475!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands Abstract expressionistich werk
TechniekAquarel
Afmetingen75 x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 475
Corneille - Bord “ Vrolijke vogel “ kopen? Bied vanaf 50!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Bord “ Vrolijke vogel “
Afmetingen2 x 30 x 30 cm (h x b x d)
Gewicht1033 g
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 50
Corneille - provincie Flevoland zeefdruk kopen? Bied vanaf 125!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch provincie Flevoland zeefdruk
Afmetingen60 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Corneille - provincie Overijssel zeefdruk kopen? Bied vanaf 125!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch provincie Overijssel zeefdruk
Afmetingen42 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Corneille - provincie Friesland zeefdruk kopen? Bied vanaf 125!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch provincie Friesland zeefdruk
Afmetingen42 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Corneille - provincie Noord Holland zeefdruk kopen? Bied vanaf 135!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch provincie Noord Holland zeefdruk
Afmetingen60 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 135
Herman Berserik - Popje kopen? Bied vanaf 40!
Herman Berserik (1921-2002) Nederlands Popje
TechniekEts
Afmetingen52 x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Henri Plaat - Compositie kopen? Bied vanaf 40!
Henri Plaat (1936-2023) Nederlands Compositie
TechniekLitho
Afmetingen77 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Constant - handgesigneerde ets | 'De Executie' | 1982 (INGELIJST) kopen? Bied vanaf 350!
Constant (1920-2005) Nederlands handgesigneerde ets | 'De Executie' | 1982 (INGELIJST)
TechniekEts
Afmetingen81 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 350
1 bieding
Constant - handgesigneerde droge-naald ets | 'Robot-kleur' | 1970 (INGELIJST) kopen? Bied vanaf 475!
Constant (1920-2005) Nederlands handgesigneerde droge-naald ets | 'Robot-kleur' | 1970 (INGELIJST)
TechniekDroge Naald
Afmetingen57 x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 475
Constant - handgesigneerde Vernis Mou ets | 'De Feeks' | 1982 (INGELIJST) kopen? Bied vanaf 350!
Constant (1920-2005) Nederlands handgesigneerde Vernis Mou ets | 'De Feeks' | 1982 (INGELIJST)
TechniekEts
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Constant - handgesigneerde kleurenets | 'Fles' | 1971 (INGELIJST) kopen? Bied vanaf 450!
Constant (1920-2005) Nederlands handgesigneerde kleurenets | 'Fles' | 1971 (INGELIJST)
TechniekEts
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 450
1 bieding
Corneille - handgesigneerde zeefdruk | 'Six Rêves Peints' | 1989 kopen? Bied vanaf 300!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch handgesigneerde zeefdruk | 'Six Rêves Peints' | 1989
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 300
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 300
Corneille - Vertige de l'oeil (Duizeligheid van het oog) kopen? Bied vanaf 495!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Vertige de l'oeil (Duizeligheid van het oog)
TechniekLitho
Afmetingen79 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 495