Hub Boesten (1937) Torrenierie -landschap
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 53 x 68 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Board |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 35