5. De Rode Stip

De Rode Stip

Opgericht in 1964 - opgeheven in 1968

De Rode Stip

Omdat de Haarlemse kunstenaarsverenigingen De Groep en Kunst Zij Ons Doel geen nieuwe leden meer toelieten richtten in 1964 een aantal gelijkgestemde kunstenaars De Rode Stip op. In 1968 heeft een deel van hen zich alsnog bij Kunst Zij Ons Doel aangemeld.

Er worden 8 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Willem Snitker - Vrijheid van drukpers -ets/blinddruk 1976- kopen? Bied vanaf 75!
Willem Snitker - Vrijheid van drukpers -ets/blinddruk 1976-Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorkunstmest
Jaartal1976
TechniekEts
Afmetingen39 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan van Wensveen - ZONSONDERGANG de 20e nov 87 kopen? Bied vanaf 50!
Jan van Wensveen - ZONSONDERGANG de 20e nov 87Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorArtsource1960
Jaartal1987
TechniekLitho
Afmetingen37 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Aftersale items

Willem Snitker - Litho: DMZ serie- 1971 kopen? Bied vanaf 40!
Willem Snitker - Litho: DMZ serie- 1971Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro
TechniekLitho
Afmetingen35 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Willem Snitker - Gezicht op Vlooienveld, Haarlemmer Hout, ets kopen? Bied vanaf 50!
Willem Snitker - Gezicht op Vlooienveld, Haarlemmer Hout, etsGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorRosser
Jaartal1977
TechniekEts
Afmetingen66 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Mulder - 2 catalogi met 2 begeleidende en gesigneerde brieven kopen? Bied vanaf 50!
Jan Mulder - 2 catalogi met 2 begeleidende en gesigneerde brievenKunstboeken
Geplaatst doorMiles
Jaartal1972
TechniekSoftcover
Afmetingen27 cm x 21 cm (h x b)
Willem Snitker - 2 linogravures - exclusieve uitgave 2010 kopen? Bied vanaf 35!
Willem Snitker - 2 linogravures - exclusieve uitgave 2010Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorMiles
Jaartal2010
Afmetingen32 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Willem Snitker - Portret. Vrouw. Naakt. kopen? Bied vanaf 45!
Willem Snitker - Portret. Vrouw. Naakt.Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorAkke
Jaartal1963
TechniekEts
Afmetingen23 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Mulder - sculptuur: De vogel II- 2004 kopen? Bied vanaf 295!
Jan Mulder - sculptuur: De vogel II- 2004Beeld / Object
Geplaatst doorKiewitKunst
Jaartal2004
TechniekBrons
Afmetingen27 cm x 14 cm x 11 cm (h x b x d)