5. De Rotterdammers

De Rotterdammers

Vereninging van Beeldende Kunstenaars "De Rotterdammers"

Wim Schuhmacher - Ile de la Cité, litho - Gratis verzending binnen Nederland! kopen? Bied vanaf 50!
Wim Schuhmacher (1894-1986) Nederlands Ile de la Cité, litho - Gratis verzending binnen Nederland!
TechniekLitho
Afmetingen63 x 48 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
€ 50
Anna Borst Pauwels - Spelend meisje -potlood tekening 1956- kopen? Bied vanaf 35!
Anna Borst Pauwels (1913-1999) Nederlands Spelend meisje -potlood tekening 1956-
TechniekPotlood
Afmetingen35 x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Daniel Been - Stilleven met witte chrysanten kopen? Bied vanaf 300!
Daniel Been (1885-1967) Nederlands Stilleven met witte chrysanten
Afmetingen90 x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 300
Anna Borst Pauwels - kinderportret kopen? Bied vanaf 20!
Anna Borst Pauwels (1913-1999) Nederlands kinderportret
Afmetingen25 x 22.7 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 20