5. De Rotterdammers

De Rotterdammers

Vereninging van Beeldende Kunstenaars "De Rotterdammers"

Er worden 7 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Wim Schuhmacher - Litho, Mediterrane haven kopen? Bied vanaf 1!
Wim Schuhmacher - Litho, Mediterrane haven

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekEts/Aquatint
Afmetingen63 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Hortense Kempe - portret van haar moeder: Johanna Christina Maria Kempe- Seelking kopen? Bied vanaf 65!
Hortense Kempe - portret van haar moeder: Johanna Christina Maria Kempe- Seelking

Geplaatst doorGoedgevonden

Jaartal1922
Afmetingen43 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Aftersale items

Aftersale
Wim Schuhmacher - Ile de la Cité, litho - Gratis verzending! kopen? Bied vanaf 50!
Wim Schuhmacher - Ile de la Cité, litho - Gratis verzending!

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorRosser

Jaartal1947
TechniekVaria
Afmetingen48 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Aftersale
Wim Schuhmacher - Crucifix, litho - Gratis verzending! kopen? Bied vanaf 50!
Wim Schuhmacher - Crucifix, litho - Gratis verzending!

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorRosser

Jaartal1947
TechniekVaria
Aftersale
Wim Schuhmacher - Plantjes met insecten, litho - Gratis verzending! kopen? Bied vanaf 50!
Wim Schuhmacher - Plantjes met insecten, litho - Gratis verzending!

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorRosser

Jaartal1947
TechniekVaria
Aftersale
Frans Oerder - Land van Hoboken - Rotterdam 1927 kopen? Bied vanaf 280!
Frans Oerder - Land van Hoboken - Rotterdam 1927

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorObe

Jaartal1927
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen36 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Frans Oerder - Olieverf op doek, Vaas met bloemen kopen? Bied vanaf 1000!
Frans Oerder - Olieverf op doek, Vaas met bloemen

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen50 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam