Wim Schuhmacher (1894-1986) Ile de la Cité, litho - Gratis verzending binnen Nederland!
Techniek | Litho |
Afmetingen | 63 x 48 cm (h x b) |
Gesigneerd | Signatuur meegedrukt |
€ 50