5. De Zondagsschilders

De Zondagsschilders

Opgericht in 1935

De Zondagsschilders

De Amsterdamse groep De Zondagsschilders begon als een groep mensen die bij elkaar kwamen om te schilderen. Tegenwoordig is De Zondagsschilders, Centrum voor Beeldende Kunst, een grote en actieve vereniging die zeven dagen per week actief is. Centraal binnen de lessen van de Zondagsschilders staat het goed leren kijken.

Lies van Vlijmen - Figuur met vogel kopen? Bied vanaf 60!
Lies van Vlijmen (1935) Nederlands Figuur met vogel
TechniekKeramiek
Afmetingen19 x 25 x 4 cm (h x b x d)
Gewicht900 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Dien Bos - Kleurrijke aquarel met verschillende vrouwfiguren in mozaiek kopen? Bied vanaf 35!
Dien Bos (1903) Nederlands Kleurrijke aquarel met verschillende vrouwfiguren in mozaiek
TechniekAquarel
Afmetingen51.5 x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 35