5. De Zondagsschilders

De Zondagsschilders

Opgericht in 1935

De Zondagsschilders

De Amsterdamse groep De Zondagsschilders begon als een groep mensen die bij elkaar kwamen om te schilderen. Tegenwoordig is De Zondagsschilders, Centrum voor Beeldende Kunst, een grote en actieve vereniging die zeven dagen per week actief is. Centraal binnen de lessen van de Zondagsschilders staat het goed leren kijken.

Er worden 3 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.

Aftersale items

Lies van Vlijmen - 2x figuur op eenwieler met kind kopen? Bied vanaf 55!
Lies van Vlijmen - 2x figuur op eenwieler met kindBeeld / Object
Geplaatst doorKunstPuttertje
TechniekKeramiek
Afmetingen18 cm x 12.5 cm x 2 cm (h x b x d)
Gewicht250 g
GesigneerdHandgesigneerd
Lies van Vlijmen - Hoofdje kopen? Bied vanaf 35!
Lies van Vlijmen - HoofdjeBeeld / Object
Geplaatst doorKunstPuttertje
TechniekKeramiek
Afmetingen8.5 cm x 4.5 cm x 4.5 cm (h x b x d)
Gewicht120 g
GesigneerdHandgesigneerd
Anna Maria Zomer - Huisje van A, Pauw kopen? Bied vanaf 400!
Anna Maria Zomer - Huisje van A, PauwSchilderij
Geplaatst dooriledere
Jaartal1960
Afmetingen45 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst