5. Doe stil voort

Doe stil voort

Opgericht in 1903 - opgeheven in 1918

Doe Stil Voort

Doe stil voort was een vereniging van beeldende kunstenaars in Brussel. Tijdens de Eerste Wereldoorlog was de vereniging niet actief. Het doel van Doe stil voort was om de kunst en de letteren te bevorderen. Tijdens de eerste tentoonstellingen van de vereniging werd avant-gardisme geweerd, terwijl de tweede fase meer avant-garde gericht was. De tentoonstelling in 1918 had zelfs zoveel succes dat er twee reeksen moesten worden gemaakt.

Er worden 2 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.

Aftersale items

Aftersale
Fernand Verhaegen - Gilles de Binche kopen? Bied vanaf 1200!
Fernand Verhaegen - Gilles de Binche

Geplaatst doorStikkie

Eindtijd22-02-2022 om 20:51

Afmetingen74 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Felix De Boeck - Moederschap kopen? Bied vanaf 500!
Felix De Boeck - Moederschap

Geplaatst doorKrisdepril72

Eindtijd11-05-2022 om 21:15

TechniekLitho
Afmetingen80 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst