5. Duits Design

Duits Design

Wilhelm Wagenfeld - László Moholy-Nagy - Bundt Cake vorm kopen? Bied vanaf 50!
Wilhelm Wagenfeld (1900-1990) Duits László Moholy-Nagy - Bundt Cake vorm
Afmetingen11 x 20.5 x 20.5 cm (h x b x d)
Gewicht297 g
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 50