5. Eenigen

Eenigen

Opgericht in 1900 - opgeheven in 1905

Eenigen

Eenigen, of Eenige jongeren, was een kleine vooruitstrevende vereniging van beeldende kunstenaars uit Antwerpen. De vereniging werd opgericht in 1900. Haar doel was voornamelijk het organiseren van groepstentoonstellingen, waarvan er uiteindelijk vijf zijn gerealiseerd. Met de oprichting van Kunst van Heden, in 1905, hield de groep op te bestaan. Omdat veel leden de overstap maakten van Eenigen naar Kunst van Heden, wordt de vereniging gezien als een voorloper van Kunst van Heden.

Walter Vaes - Portret van kunstenaar met pijp kopen? Bied vanaf 30!
Walter Vaes (1882-1958) Belgisch Portret van kunstenaar met pijp
TechniekEts
Afmetingen21 x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 30
Walter Vaes - lente in vlaanderen (c7) kopen? Bied vanaf 95!
Walter Vaes (1882-1958) Belgisch lente in vlaanderen (c7)
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen30 x 28 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 95