5. Enschedese Kunstenaarssociëteit

Enschedese Kunstenaarssociëteit

Opgericht in 1961

Eerste Enschedese Kunstenaarssociëteit

De Eerste Enschedese Kunstenaarssociëteit hield veel feesten, organiseerde tentoonstellingen, en streed voor het behoud van verschillende karakteristieke panden in de stad. Resultaat van hun inspanningen is o.a. de oprichting van de kunstzaal Marktzeventien, die ook landelijk aandacht trekt vanwege de vernieuwende programmering. De oprichting van de kunstenaarssociëteit zorgde ervoor dat veel creatieve krachten werden ontketend in de stad.

Ger Dekkers - offsetlitho kopen? Bied vanaf 50!
Ger Dekkers (1929) Nederlands offsetlitho
TechniekOffset
Afmetingen49 x 64 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 50
Ger Dekkers - Negen dagen uit het leven van Ben d'Armagnac en Ger Dekker kopen? Bied vanaf 75!
Ger Dekkers (1929) Nederlands Negen dagen uit het leven van Ben d'Armagnac en Ger Dekker
TechniekOffset
Afmetingen64.5 x 49.5 cm (h x b)
€ 75