Jakop Slegt (1934-1990) Pen op papier, Zonder titel - Ingelijst
Techniek | Pen (Inkt) |
Afmetingen | 48.5 x 86 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 40