5. Federatie Kunstenaars Amsterdam

Federatie Kunstenaars Amsterdam

Federatie van Verenigingen van Beroeps Beeldende Kunstenaars (Amsterdam)

Kees Spermon - Conversation Piece Grey zeefdr. Prent 190 kopen? Bied vanaf 40!
Kees Spermon (1941-1992) Nederlands Conversation Piece Grey zeefdr. Prent 190
Afmetingen57 x 79 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Kees Spermon - Litho: "The dutch baby" - 1971 kopen? Bied vanaf 49!
Kees Spermon (1941-1992) Nederlands Litho: "The dutch baby" - 1971
TechniekLitho
Afmetingen50 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Jan Snoeck - 5 Stoelen - 1995 - oplage 200 kopen? Bied vanaf 150!
Jan Snoeck (1927-2018) Nederlands 5 Stoelen - 1995 - oplage 200
Afmetingen73 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
Herman Berserik - Popje kopen? Bied vanaf 40!
Herman Berserik (1921-2002) Nederlands Popje
TechniekEts
Afmetingen52 x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Kees Spermon - Litho - 1980 kopen? Bied vanaf 49!
Kees Spermon (1941-1992) Nederlands Litho - 1980
TechniekLitho
Afmetingen60 x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Poppe Damave - Ets kopen? Bied vanaf 50!
Poppe Damave (1921-1988) Nederlands Ets
TechniekEts
Afmetingen21 x 12 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Ed Dukkers - Gemengde techniek - 1973 kopen? Bied vanaf 75!
Ed Dukkers (1923-1996) Nederlands Gemengde techniek - 1973
Afmetingen34 x 27.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
TechniekAquarel
Afmetingen94 x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstIngelijst
€ 100
Ton Albers - (1923) Fraai stilleven in olieverf kopen? Bied vanaf 79!
Ton Albers (1923) Nederlands (1923) Fraai stilleven in olieverf
Afmetingen58 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 79
Jan Snoeck - Een feest dag kopen? Bied vanaf 70!
Jan Snoeck (1927-2018) Nederlands Een feest dag
Afmetingen72 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 70
TechniekDroge Naald
Afmetingen50 x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Han Rehm - Telesphorus kopen? Bied vanaf 110!
Han Rehm (1908-1970) Nederlands Telesphorus
TechniekVerbronsd
Afmetingen18.5 x 5.5 x 5 cm (h x b x d)
Gewicht850 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 110
Jan Snoeck - A Bientot mon amour kopen? Bied vanaf 100!
Jan Snoeck (1927-2018) Nederlands A Bientot mon amour
Afmetingen59 x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Willem Jans Dijk - "Haventje van Laaxum" kopen? Bied vanaf 45!
Willem Jans Dijk (1881-1970) Nederlands "Haventje van Laaxum"
TechniekLitho
Afmetingen32 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Jan Snoeck - Schaal kopen? Bied vanaf 350!
Jan Snoeck (1927-2018) Nederlands Schaal
Afmetingen20 x 50 x 50 cm (h x b x d)
Gewicht10 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 350
Willem Jans Dijk - de Beurtman kopen? Bied vanaf 55!
Willem Jans Dijk (1881-1970) Nederlands de Beurtman
Afmetingen56 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 55
Jan Mensinga - Monotype, Z.T. (Abstracte compositie) - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Jan Mensinga (1924-1998) Nederlands Monotype, Z.T. (Abstracte compositie) - Ingelijst
TechniekMonotype
Afmetingen45.5 x 38.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Poppe Damave - Zicht op Haarlem (Spaarne) kopen? Bied vanaf 50!
Poppe Damave (1921-1988) Nederlands Zicht op Haarlem (Spaarne)
Afmetingen16 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 50
Jo Rijnders - (1898-1988) ruimtelijk, sfeervol werk in gemengde techniek kopen? Bied vanaf 99!
Jo Rijnders (1898-1988) Nederlands (1898-1988) ruimtelijk, sfeervol werk in gemengde techniek
Afmetingen44 x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstIngelijst
€ 99
Ton Albers - Boomhoek kopen? Bied vanaf 45!
Ton Albers (1923) Nederlands Boomhoek
TechniekLitho
Afmetingen72 x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Piet Bekker - Bij Overvoorde kopen? Bied vanaf 250!
Piet Bekker (1912-1992) Nederlands Bij Overvoorde
TechniekAquarel
Afmetingen48 x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Kees Spermon - Ets/aquatint: Proefdruk - 1966 kopen? Bied vanaf 49!
Kees Spermon (1941-1992) Nederlands Ets/aquatint: Proefdruk - 1966
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen65.5 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Kees Spermon - Conservation piece green kopen? Bied vanaf 40!
Kees Spermon (1941-1992) Nederlands Conservation piece green
Afmetingen50 x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Ton Albers - Landschap te Luxemburg kopen? Bied vanaf 80!
Ton Albers (1923) Nederlands Landschap te Luxemburg
TechniekAquarel
Afmetingen60 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 80
Ina Rahusen - Mannen aan de wandel. kopen? Bied vanaf 50!
Ina Rahusen (1895-1977) Nederlands Mannen aan de wandel.
TechniekLitho
Afmetingen24 x 29 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Herman Berserik - ets-1981 kopen? Bied vanaf 85!
Herman Berserik (1921-2002) Nederlands ets-1981
TechniekEts
Afmetingen50 x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 85
Willem Sandberg - Ardon, zeefdruk kopen? Bied vanaf 50!
Willem Sandberg (1897-1984) Nederlands Ardon, zeefdruk
TechniekVaria
Afmetingen52 x 76 cm (h x b)
€ 50
Jan Mensinga - omarmd kind - - litho - - mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 65!
Jan Mensinga (1924-1998) Nederlands omarmd kind - - litho - - mooi ingelijst
TechniekLitho
Afmetingen54 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 65
Poppe Damave - Schepen op het strand van Zweden kopen? Bied vanaf 40!
Poppe Damave (1921-1988) Nederlands Schepen op het strand van Zweden
TechniekAquarel
Afmetingen42 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Poppe Damave - Zeilschepen op de Kust van Zweden kopen? Bied vanaf 20!
Poppe Damave (1921-1988) Nederlands Zeilschepen op de Kust van Zweden
TechniekEts
Afmetingen24 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 20
Harry van Kruiningen - Litho: Halewijn - 1956 kopen? Bied vanaf 55!
Harry van Kruiningen (1906-1996) Nederlands Litho: Halewijn - 1956
TechniekLitho
Afmetingen19.5 x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Pieter Pouwels - zonder titel kopen? Bied vanaf 30!
Pieter Pouwels (1910-1981) Nederlands zonder titel
Afmetingen24 x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Herman Berserik - Ets: meisje met pop - 1977 kopen? Bied vanaf 85!
Herman Berserik (1921-2002) Nederlands Ets: meisje met pop - 1977
TechniekEts
Afmetingen25 x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 85
Kees Bol - Kunstboek, geschreven door Marten beks (gesigneerd) kopen? Bied vanaf 59!
Kees Bol (1916-2009) Nederlands Kunstboek, geschreven door Marten beks (gesigneerd)
TechniekHardcover
Afmetingen29 x 29 cm (h x b)
€ 59
Herman Berserik - Litho kopen? Bied vanaf 69!
Herman Berserik (1921-2002) Nederlands Litho
TechniekLitho
Afmetingen51 x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 69
Willem Sandberg - genummerde map 1982 (84/500) en 3 boeken kopen? Bied vanaf 75!
Willem Sandberg (1897-1984) Nederlands genummerde map 1982 (84/500) en 3 boeken
TechniekHardcover
Afmetingen27.5 x 21.5 cm (h x b)
€ 75
Willem Jans Dijk - Vallend water kopen? Bied vanaf 45!
Willem Jans Dijk (1881-1970) Nederlands Vallend water
Afmetingen41 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstIngelijst
€ 45
Kees Spermon - Kleine oplage (14/19) eigen druk Litho "the Dutch baby" - 1971 - potloodgesign. kopen? Bied vanaf 21!
Kees Spermon (1941-1992) Nederlands Kleine oplage (14/19) eigen druk Litho "the Dutch baby" - 1971 - potloodgesign.
TechniekLitho
Afmetingen50 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 21
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Hans van Efferen - Industrieel landschap kopen? Bied vanaf 125!
Hans van Efferen (1934) Nederlands Industrieel landschap
TechniekGouache
Afmetingen65 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 125
Ed Dukkers - orig. gem. techniek - uit zijn Commedia dell'arte periode - 1970 - "Scaramouche" kopen? Bied vanaf 41!
Ed Dukkers (1923-1996) Nederlands orig. gem. techniek - uit zijn Commedia dell'arte periode - 1970 - "Scaramouche"
Afmetingen18 x 13.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 41
Nico Molenkamp - houtskooltekening: tijger kopen? Bied vanaf 375!
Nico Molenkamp (1920-1998) Nederlands houtskooltekening: tijger
TechniekHoutskool
Afmetingen70.5 x 75.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 375
Willem Sandberg - Felicitation, zeefdruk - Gratis verzending binnen Nederland! kopen? Bied vanaf 50!
Willem Sandberg (1897-1984) Nederlands Felicitation, zeefdruk - Gratis verzending binnen Nederland!
Afmetingen55 x 38 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
€ 50
Kees Franse - Tuin met beelden kopen? Bied vanaf 80!
Kees Franse (1924-1982) Nederlands Tuin met beelden
TechniekAquarel
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 80
Jan Mensinga - Mansfiguur kopen? Bied vanaf 40!
Jan Mensinga (1924-1998) Nederlands Mansfiguur
TechniekLitho
Afmetingen27 x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40