5. Firma Van Drie

Firma Van Drie

Opgericht in 2007

Firma Van Drie

Uit de fusie tussen Kunstcentrum Burgvliet en de Regionale Kunststichting Gouda kwam in 2007 Firma Van Drie voort. Firma Van Drie biedt een podium voor professionele kunst uit Gouda en omgeving. Ze creëren een ontmoetingsplek voor kunstenaars en kunstliefhebbers. Hun doel is om alle vormen van hedendaagse kunst bij een zo groot mogelijk publiek onder de aandacht te brengen. Dit willen ze bereiken door onder andere het kunstklimaat in Gouda te verbeteren en de economische zelfstandigheid van kunstenaars te stimuleren.

Er worden 10 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Pim Leefsma - Gouache: Het is niet zo dat ' het dak' ooit zal verdwijnen. kopen? Bied vanaf 125!
Pim Leefsma - Gouache: Het is niet zo dat ' het dak' ooit zal verdwijnen.Tekening / Aquarel
Geplaatst doorGoedgevonden
Jaartal1974
TechniekGouache
Afmetingen22 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Rins Heidema - Antilope - Ets, Ingelijst kopen? Bied vanaf 20!
Rins Heidema - Antilope - Ets, IngelijstGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doordaanj
Jaartal1998
TechniekEts
Afmetingen38 cm x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Rins Heidema - Heremietkreeft - Ets, Ingelijst kopen? Bied vanaf 20!
Rins Heidema - Heremietkreeft - Ets, IngelijstGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doordaanj
Jaartal1976
TechniekEts
Afmetingen17.5 cm x 17.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Loes Huis in 't Veld - Cry me a river over you kopen? Bied vanaf 25!
Loes Huis in 't Veld - Cry me a river over youGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorPrivateartcollector
Jaartal1987
TechniekLitho
Afmetingen28.5 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Loes Huis in 't Veld - + MARC JONK / LOT VAN 2 WERKEN / NAAKTEN / KLEURZEEFDRUK / 28x21cm / SIG kopen? Bied vanaf 25!
Loes Huis in 't Veld - + MARC JONK / LOT VAN 2 WERKEN / NAAKTEN / KLEURZEEFDRUK / 28x21cm / SIGGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE
Afmetingen28 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Aftersale items

Rins Heidema - Zomer kopen? Bied vanaf 15!
Rins Heidema - ZomerTekening / Aquarel
Geplaatst doorISJ
Jaartal1970
TechniekAquarel
Afmetingen37.5 cm x 55.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Cor Fafiani - Ets uit 1967, Bloemen in een pot. kopen? Bied vanaf 10!
Cor Fafiani - Ets uit 1967, Bloemen in een pot.Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorduif
Jaartal1967
TechniekEts
Afmetingen35 cm x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Rins Heidema - Vogelvlucht kopen? Bied vanaf 65!
Rins Heidema - VogelvluchtGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorJohn54
Jaartal1976
TechniekEts
Afmetingen63 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Loes Huis in 't Veld - Zeefdruk, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Loes Huis in 't Veld - Zeefdruk, Zonder titel - IngelijstGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorVeilingmeester
Jaartal1989
Afmetingen81 cm x 61.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Loes Huis in 't Veld - Cry me a River over you kopen? Bied vanaf 20!
Loes Huis in 't Veld - Cry me a River over youGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doordeKunstZolder
Jaartal1987
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst