5. Fluxus

Fluxus

Opgericht in 1961

Fluxus

Fluxus kan tot verschillende manieren tot uiting komen, maar het basisidee is dat het leven zelf als kunst kan worden ervaren. De Fluxus-activiteiten worden gekenmerkt door een combinatie van acties in een geritualiseerde context. De Fluxus kunstenaars streefden naar een nauwere integratie van kunst en leven. De werken van Fluxus bevatten vaak een sociaal-politieke kritiek, maar wilden niks kapot maken. Het beste kan het doel van FLuxus worden omschreven als 'ontregeling', en het vermakelijke dat daarbij komt kijken. De kunst wordt gezocht in het alledaagse leven. Fluxus ontwikkelde zich al snel tot een steeds groter wordende gemeenschap van kunstenaars, en bestaat vandaag de dag nog steeds.

Robin Page - The Handshake kopen? Bied vanaf 400!
Robin Page (1932-2015) Engels Canadees De handdruk
Afmetingen50 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 400
Ken Friedman - Circels kopen? Bied vanaf 115!
Ken Friedman (1949) Amerikaans Circels
TechniekLitho
Afmetingen101 x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 115
Joseph Beuys - Lot van 3 boeken kopen? Bied vanaf 50!
Joseph Beuys (1921-1986) Duits Lot van 3 boeken
TechniekHardcover
Afmetingen30 x 20 cm (h x b)
€ 50