5. Formes

Formes

Opgericht in 1956 - opgeheven in 1960

Formes

Na het uiteenvallen van Art Abstrait in 1956 richtten enkele oud leden een nieuwe beweging op, Formes. Waar in Art Abstrait nog plaats was voor zowel lyrische als geometrische abstractie, focust Formes zich op de geometrische abstractie. In 1960 komt de beweging tot een einde, waarna de meeste leden over stappen naar de meer internationaal gerichte beweging Art Construit.

Guy Vandenbranden - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 900!
Guy Vandenbranden (1926-2014) Belgisch Abstracte compositie
TechniekGouache
Afmetingen40 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 900
Guy Vandenbranden - Zonder titel kopen? Bied vanaf 1600!
Guy Vandenbranden (1926-2014) Belgisch Zonder titel
Afmetingen51 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.600