5. Fryske Kultuerried

Fryske Kultuerried

Opgericht in 1945

Fryske Kultuerried

Al in de oorlog werd de basis voor dit initiatief gelegd. De Fryske Kultuerried was een culturele raad die zich na de oorlog bezig hield met sociale en geografische cultuurspreiding, muzische vorming, onderhoud van contacten met gewestelijke en landelijke organisaties. Daarnaast organiseerde de Fryske Kultuerried cursessen die de amateuristische kunstbeoefening moest verhogen.

Jan van der Kooi - Gezicht op Venetie kopen? Bied vanaf 495!
Jan van der Kooi (1957) Nederlands Gezicht op Venetie
TechniekPenseel (Inkt)
Afmetingen55 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 495
Jan van der Kooi - Italiaans landschap kopen? Bied vanaf 475!
Jan van der Kooi (1957) Nederlands Italiaans landschap
TechniekPenseel (Inkt)
Afmetingen53 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 475
Wim van der Veer - Rietlandschap kopen? Bied vanaf 199!
Wim van der Veer (1939) Nederlands Rietlandschap
TechniekLitho
Afmetingen51 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 199