5. Fryske Kultuerried

Fryske Kultuerried

Opgericht in 1945

Fryske Kultuerried

Al in de oorlog werd de basis voor dit initiatief gelegd. De Fryske Kultuerried was een culturele raad die zich na de oorlog bezig hield met sociale en geografische cultuurspreiding, muzische vorming, onderhoud van contacten met gewestelijke en landelijke organisaties. Daarnaast organiseerde de Fryske Kultuerried cursessen die de amateuristische kunstbeoefening moest verhogen.

Er worden 5 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Anton Voorzanger - Pentekening op papier, Landschap - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!
Anton Voorzanger - Pentekening op papier, Landschap - Ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekPen (Inkt)
Afmetingen43.5 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Aftersale items

Aftersale
Jan Kooistra - Bloemen kopen? Bied vanaf 60!
Jan Kooistra - Bloemen

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorWimlin16

TechniekAquarel
Afmetingen76 cm x 106 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Anton Voorzanger - Fraai impressionistisch Aquarel - waterlelies / verso zittend naakt - gesigneerd kopen? Bied vanaf 42!
Anton Voorzanger - Fraai impressionistisch Aquarel - waterlelies / verso zittend naakt - gesigneerd

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorartpointamsterdam

Jaartal1991
TechniekAquarel
Afmetingen25 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Aftersale
Anton Voorzanger - Fraaie impressionistische Gouache - Zeilboten voor een haven - gesigneerd kopen? Bied vanaf 47!
Anton Voorzanger - Fraaie impressionistische Gouache - Zeilboten voor een haven - gesigneerd

Tekening / Aquarel

Jaartal1994
TechniekAquarel
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Aftersale
Anton Voorzanger - Fraaie impress. Aquarel - stilleven potplant - gesigneerd kopen? Bied vanaf 23!
Anton Voorzanger - Fraaie impress. Aquarel - stilleven potplant - gesigneerd

Tekening / Aquarel

Jaartal2001
TechniekAquarel
Afmetingen20 cm x 16 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd