5. Fund Schilderkunst

Fund Schilderkunst

Fundamentele Schilderkunst

Fundamentele schilderkunst is een stroming in de beeldende kunst van de jaren zeventig. Wat kenmerkend is voor de fundamentele schilderkunst is dat het abstract is en geen relatie tot zaken buiten het kunstwerk zelf heeft. De werkwijze van het schilderen staat centraal in de fundamentele schilderkunst. De essentie van het schilderen wordt gezocht. De kunstenaars houden zich bezig met het onderzoeken van aspecten als formaat, grootte, kleur, lijn, materialen, textuur, vorm, etc. Vaak ontstaan er werken in reeksen met minimale onderlinge verschillen. Veel werken van de fundamentele schilderkunst hebben een monochroom karakter. De beeldtaal in de kunstwerken is koel, abstract en geometriserend. De fundamentele schilderkunst is dan ook verwant aan de geometrische abstractie, hard-edge en op-art.

Er worden 34 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Laatste
kans
Armando - Der Baum ( prachtig (gelijst) kopen? Bied vanaf 245!
Armando - Der Baum ( prachtig (gelijst)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorcolourfulartlimburg

Jaartal2013
TechniekGiclée
Afmetingen73 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Armando - litho -2003 - oplage 60 ex. kopen? Bied vanaf 125!
Armando - litho -2003 - oplage 60 ex.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorkunstvanOtto

Jaartal2003
TechniekLitho
Afmetingen33 cm x 23.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Armando - Kleurengiclee DER DURCHGANG SLECHTS 30EX!!! kopen? Bied vanaf 159!
Armando - Kleurengiclee DER DURCHGANG SLECHTS 30EX!!!

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorHans1951

TechniekGiclée
Afmetingen54 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Armando - Kleurengiclee ROTES GEWAND Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 159!
Armando - Kleurengiclee ROTES GEWAND Handgesigneerd.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorHans1951

TechniekGiclée
Afmetingen61 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Armando - Kleurengiclee FELSIG SLECHTS 30EX!!! kopen? Bied vanaf 159!
Armando - Kleurengiclee FELSIG SLECHTS 30EX!!!

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorHans1951

TechniekGiclée
Afmetingen57 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Armando - Giclee DER FLUSS Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 159!
Armando - Giclee DER FLUSS Handgesigneerd.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorkleurrijkekunstfriesland

TechniekGiclée
Afmetingen61 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Armando - Kleurengiclee DER BAUM Handgesigneerd---SLECHTS 25 EX!!! kopen? Bied vanaf 159!
Armando - Kleurengiclee DER BAUM Handgesigneerd---SLECHTS 25 EX!!!

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorHans1951

TechniekGiclée
Afmetingen59 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Rob van Koningsbruggen - Zeefdruk zonder titel - gelimiteerde oplage - nr. 5 van 10 kopen? Bied vanaf 650!
Rob van Koningsbruggen - Zeefdruk zonder titel - gelimiteerde oplage - nr. 5 van 10

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorbdmaastricht

Jaartal2002
Afmetingen62 cm x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Gerhard Richter - '26. 5.92' - Farboffset, drucksigniert kopen? Bied vanaf 279!
Gerhard Richter - '26. 5.92' - Farboffset, drucksigniert

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorwhats_Fine_Art

Jaartal2005
TechniekOffset
Afmetingen31.3 cm x 42.4 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
IngelijstNiet Ingelijst
Armando - Giclee DER FELDWEG Handgesigneerd---SLECHTS 30 EX!!! kopen? Bied vanaf 159!
Armando - Giclee DER FELDWEG Handgesigneerd---SLECHTS 30 EX!!!

Grafiek (handgesigneerd)

TechniekGiclée
Afmetingen42 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Armando - Giclee DER BOGEN Handgesigneerd---SLECHTS 30 EX!!! kopen? Bied vanaf 159!
Armando - Giclee DER BOGEN Handgesigneerd---SLECHTS 30 EX!!!

Grafiek (handgesigneerd)

TechniekGiclée
Afmetingen49 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Edgar Fernhout - Winter, litho - Gratis verzending! kopen? Bied vanaf 50!
Edgar Fernhout - Winter, litho - Gratis verzending!

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorRosser

Jaartal1947
TechniekVaria
Afmetingen48 cm x 63 cm (h x b)
Armando - WP - zonder titel kopen? Bied vanaf 165!
Armando - WP - zonder titel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2012
TechniekGiclée
Afmetingen60 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Aftersale items

Aftersale
Armando - giclee: Compositie in rood - 2015 kopen? Bied vanaf 159!
Armando - giclee: Compositie in rood - 2015

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstverkoperWestland

Jaartal2015
TechniekGiclée
Afmetingen52 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Armando - giclee: de krijger - 2015 kopen? Bied vanaf 135!
Armando - giclee: de krijger - 2015

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal2015
TechniekGiclée
Afmetingen61 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Armando - wolken- Giclée -2017 - oplage 30 stuks kopen? Bied vanaf 250!
Armando - wolken- Giclée -2017 - oplage 30 stuks

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGrafics

Jaartal2016
TechniekGiclée
Afmetingen61 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Armando - Armando - giclee op plexiglas + standaard: Brücke - 2015 (oplage slechts 25) kopen? Bied vanaf 295!
Armando - Armando - giclee op plexiglas + standaard: Brücke - 2015 (oplage slechts 25)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal2015
TechniekGiclée
Afmetingen50 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKunststof
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Armando - Flügel – gesigneerde Materie ets kopen? Bied vanaf 865!
Armando - Flügel – gesigneerde Materie ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorFojo

Jaartal2016
TechniekCarborundum
Afmetingen50 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Armando - Litho : trap (map: de naam in een kamer) - 1998 kopen? Bied vanaf 195!
Armando - Litho : trap (map: de naam in een kamer) - 1998

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1998
TechniekLitho
Afmetingen40 cm x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Armando - zonder titel kopen? Bied vanaf 175!
Armando - zonder titel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2000
TechniekGiclée
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Armando - zonder titel kopen? Bied vanaf 165!
Armando - zonder titel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2000
TechniekGiclée
Afmetingen61 cm x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Armando - WP - zonder titel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2000
TechniekGiclée
Afmetingen53 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Edgar Fernhout - Bouquet met irissen, litho - Gratis verzending! kopen? Bied vanaf 50!
Edgar Fernhout - Bouquet met irissen, litho - Gratis verzending!

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorRosser

Jaartal1947
TechniekVaria
Aftersale
Armando - Abstracte compositie, litho kopen? Bied vanaf 95!
Armando - Abstracte compositie, litho

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1984
TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1984
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1984
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Vincent Hamel - Acryl, Drie Groenen kopen? Bied vanaf 295!
Vincent Hamel - Acryl, Drie Groenen

Geplaatst doornoemezedakunst

Afmetingen60 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Armando - 'Wolken' 2016 Giclee e.a. kopen? Bied vanaf 200!
Armando - 'Wolken' 2016 Giclee e.a.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorThijs58

Jaartal2016
TechniekGiclée
Afmetingen63 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Rob van Koningsbruggen - Drieluik: Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 299!
Rob van Koningsbruggen - Drieluik: Abstracte compositie

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Afmetingen44 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Armando - Kleurengiclee ROTES GEWAND---Handgesigneerd B.A.T. exemplaar. kopen? Bied vanaf 189!
Armando - Kleurengiclee ROTES GEWAND---Handgesigneerd B.A.T. exemplaar.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorHans1951

TechniekGiclée
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Armando - Kleurengiclee DIE BAUME Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 159!
Armando - Kleurengiclee DIE BAUME Handgesigneerd.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorHans1951

TechniekGiclée
Afmetingen61 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Armando - Ingelijste zeefdruk: Kopf - 1989 kopen? Bied vanaf 275!
Armando - Ingelijste zeefdruk: Kopf - 1989

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Afmetingen59.5 cm x 78.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Armando - giclee: het landschap - 2014 kopen? Bied vanaf 159!
Armando - giclee: het landschap - 2014

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal2014
TechniekGiclée
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Armando - Kleurengiclee MOUNTAIN Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 159!
Armando - Kleurengiclee MOUNTAIN Handgesigneerd.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorHans1951

TechniekGiclée
Afmetingen61 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst