5. Gebonden Kunsten

Gebonden Kunsten

Opgericht in 1945

Vereniging van Beoefenaars der Gebonden Kunsten

Kort na de Tweede Wereldoorlog werd de Vereniging van Beoefenaars der Gebonden Kunsten opgericht, ook wel de Gebonden Kunsten federatie, als onderafdeling van de Federatie van Beroepsverenigingen van Kunstenaars. Deze vereniging bestond uit verschillende vakgroepen. De Vereniging van Beoefenaars der Gebonden Kunsten was de vakgroep voor wandschilders, waar Willem Sandberg samen met architect Mart Stam de leiding over kreeg. Uit de GKf werd de Vereniging van Beoefenaars der Monumentale Kunsten opgericht.

Fré Drost - Zeevissers kopen? Bied vanaf 65!
Fré Drost (1907-1987) Nederlands Zeevissers
Afmetingen33.5 x 43.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
€ 65
Fré Drost - Scheveningen strand kopen? Bied vanaf 75!
Fré Drost (1907-1987) Nederlands Scheveningen strand
TechniekAquarel
Afmetingen41 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
€ 75
Fré Drost - Kunstveiling kopen? Bied vanaf 2!
Fré Drost (1907-1987) Nederlands Kunstveiling
TechniekAquarel
Afmetingen34.5 x 44.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 20
6 biedingen
Fré Drost - Italiaans dorpsgezicht kopen? Bied vanaf 25!
Fré Drost (1907-1987) Nederlands Italiaans dorpsgezicht
TechniekAquarel
Afmetingen33 x 43 cm (h x b)
DragerKarton
IngelijstIngelijst
€ 25
Fré Drost - schilderles kopen? Bied vanaf 1!
Fré Drost (1907-1987) Nederlands schilderles
TechniekAquarel
Afmetingen31 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1
Meindert Zaalberg - aardewerk servies kopen? Bied vanaf 75!
Meindert Zaalberg (1907-1989) Nederlands aardewerk servies
Afmetingen13.5 x 28 x 28 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 75
Edmond Bellefroid - Portret kopen? Bied vanaf 80!
Edmond Bellefroid (1893-1971) Nederlands Portret
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen63 x 44.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 80
1 bieding
Willem Sandberg - Ardon, zeefdruk kopen? Bied vanaf 50!
Willem Sandberg (1897-1984) Nederlands Ardon, zeefdruk
TechniekVaria
Afmetingen52 x 76 cm (h x b)
€ 50
Lex Metz - Circus kopen? Bied vanaf 35!
Lex Metz (1913-1986) Nederlands Circus
TechniekEts
Afmetingen52 x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Willem Sandberg - genummerde map 1982 (84/500) en 3 boeken kopen? Bied vanaf 75!
Willem Sandberg (1897-1984) Nederlands genummerde map 1982 (84/500) en 3 boeken
TechniekHardcover
Afmetingen27.5 x 21.5 cm (h x b)
€ 75
Willem Sandberg - Felicitation, zeefdruk - Gratis verzending binnen Nederland! kopen? Bied vanaf 50!
Willem Sandberg (1897-1984) Nederlands Felicitation, zeefdruk - Gratis verzending binnen Nederland!
Afmetingen55 x 38 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
€ 50
Willem Heesen - Uniek glazen object in vaasvorm, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 135!
Willem Heesen (1925-2007) Nederlands Uniek glazen object in vaasvorm, handgesigneerd
TechniekGlas
Afmetingen19 x 12 x 12 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 135
Willem Heesen - Uniek rond glazen object, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 240!
Willem Heesen (1925-2007) Nederlands Uniek rond glazen object, handgesigneerd
TechniekGlas
GesigneerdHandgesigneerd
€ 240
Sybren Valkema - gesigneerd en genummerd boek- GRATIS verzending NL kopen? Bied vanaf 50!
Sybren Valkema (1916-1996) Nederlands gesigneerd en genummerd boek- GRATIS verzending NL
TechniekHardcover
Afmetingen27.5 x 21 cm (h x b)
€ 50
Sybren Valkema - glazen vaas met ingelegde kleurvlakken kopen? Bied vanaf 50!
Sybren Valkema (1916-1996) Nederlands glazen vaas met ingelegde kleurvlakken
Afmetingen11 x 11 x 11 cm (h x b x d)
GesigneerdOngemerkt
€ 50
Lex Metz - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 49!
Lex Metz (1913-1986) Nederlands Zeefdruk
Afmetingen40 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Lex Metz - Tekening kopen? Bied vanaf 49!
Lex Metz (1913-1986) Nederlands Tekening
TechniekPenseel (Inkt)
Afmetingen26 x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 49
Afmetingen62 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49