5. Landelijk Kunstenaars Genootschap De Ploegh

Landelijk Kunstenaars Genootschap De Ploegh

Opgericht in 1934

Opgericht als het Amersfoorts Kunstenaars Gilde, heeft De Ploegh zich ontwikkeld tot een landelijk genootschap. Na de oorlog werd de naam veranderd in het Amersfoorts Kunstenaars Genootschap, maar werden er al snel ook niet-Amersfoorters lid bij de vereniging. Amateurs konden echt geen lid worden. Dit in tegenstelling tot de groep De Ploegh, die vaak jonger, moderner en progressiever waren dan de AKG. In 1975 werden deze twee verenigingen samengevoegd tot AKG De Ploegh. In 2004 verhuisde de vereniging naar Soest, en was het geen Amersfoort meer tot de inmiddels LKG De Ploegh terugkeerde in 2015. Allerlei uiteenlopende artistieke stijlen en disciplines zijn vertegenwoordigd in deze vereniging. LKG De Ploegh telt ruim 100 leden en is groeiende.

Jo Bezaan - BOERENLAND 2 kopen? Bied vanaf 70!
Jo Bezaan (1894-1952) Nederlands BOERENLAND 2
Afmetingen28 x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstAlleen in Passe-partout
Huidig bod
€ 70
1 bieding
TechniekLitho
Afmetingen35 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
Marjan Jaspers - Zeefdruk, Klaprozen II - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Afmetingen72 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Willy van der Duyn - Linosnede, Donkere Wolk - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Willy van der Duyn (1950) Nederlands Linosnede, Donkere Wolk - Ingelijst
Afmetingen58.5 x 58.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Rien Goené - Compositie in steen en koper kopen? Bied vanaf 525!
Rien Goené (1929-2013) Nederlands Compositie in steen en koper
Afmetingen22 x 24 x 14 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 525
Gea Karhof - Gaudi in Egypte kopen? Bied vanaf 60!
Gea Karhof (1945) Nederlands Gaudi in Egypte
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen54 x 69 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 60
Gerard van Rooy - Ets: Kluwen - 1984 kopen? Bied vanaf 55!
Gerard van Rooy (1938-2006) Nederlands Ets: Kluwen - 1984
TechniekEts
Afmetingen56.5 x 39.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
TechniekEts
Afmetingen50.5 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 175
Gerard van Rooy - Ets: Fort 't Hemeltje - 1973 kopen? Bied vanaf 45!
Gerard van Rooy (1938-2006) Nederlands Ets: Fort 't Hemeltje - 1973
TechniekEts
Afmetingen17 x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Gerard van Rooy - Ets: Ballen - 1987 kopen? Bied vanaf 55!
Gerard van Rooy (1938-2006) Nederlands Ets: Ballen - 1987
TechniekEts
Afmetingen31.5 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Gerard van Rooy - Round Midnight kopen? Bied vanaf 65!
Gerard van Rooy (1938-2006) Nederlands Round Midnight
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen34 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 65
Rien Goené - Geometrisch Abstract IJzerplastiek kopen? Bied vanaf 750!
Rien Goené (1929-2013) Nederlands Geometrisch Abstract IJzerplastiek
TechniekIJzer
Afmetingen50 x 30 x 15 cm (h x b x d)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 750
Gea Karhof - Kleurenets, Magisch Universum kopen? Bied vanaf 275!
Gea Karhof (1945) Nederlands Kleurenets, Magisch Universum
TechniekEts
Afmetingen92 x 107 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 275
Gerard van Rooy - de pit kopen? Bied vanaf 75!
Gerard van Rooy (1938-2006) Nederlands de pit
Afmetingen66 x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75
Harmen Meurs - In gebed -houtsnede- kopen? Bied vanaf 65!
Harmen Meurs (1891-1964) Nederlands In gebed -houtsnede-
Afmetingen42 x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstIngelijst
€ 65
Krijn van Dijke - Zonder titel kopen? Bied vanaf 74!
Krijn van Dijke (1910-1980) Nederlands Zonder titel
Afmetingen52 x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 74
Willem Witjens - Katerveer Zwolle - Ets kopen? Bied vanaf 70!
TechniekEts
Afmetingen6.5 x 13 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 70
Rien Goené - Maquette van een hond tbv 'speelplastiek' uit de jaren 70 kopen? Bied vanaf 200!
Rien Goené (1929-2013) Nederlands Maquette van een hond tbv 'speelplastiek' uit de jaren 70
TechniekHout
Afmetingen14 x 26 x 9 cm (h x b x d)
Gewicht250 g
€ 200
Leonard Pieter Versteeg - bloesemtakje in aardewerk pot (olieverf op doek op paneel) kopen? Bied vanaf 35!
Leonard Pieter Versteeg (1901-1993) Nederlands bloesemtakje in aardewerk pot (olieverf op doek op paneel)
Afmetingen18 x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerMarouflé
€ 35
Charles Donker - Ets: Houtsnip vier essen kopen? Bied vanaf 450!
Charles Donker (1940) Nederlands Ets: Houtsnip vier essen
TechniekEts
Afmetingen40 x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 450
Charles Donker - Ets: Gele morgenster kopen? Bied vanaf 450!
Charles Donker (1940) Nederlands Ets: Gele morgenster
TechniekEts
Afmetingen47 x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 450
Mark Visione - Free will kopen? Bied vanaf 30!
Mark Visione (1953) Nederlands Free will
TechniekEts
Afmetingen73 x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 30
Mark Visione - and the shape between kopen? Bied vanaf 30!
Mark Visione (1953) Nederlands and the shape between
TechniekEts
Afmetingen73 x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 30
Joop Vegter - Rabarber - mezzotint - 1997 kopen? Bied vanaf 145!
Joop Vegter (1931-2017) Nederlands Rabarber - mezzotint - 1997
TechniekEts
Afmetingen46 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 145
Willem Witjens - [toegeschreven] - olieverfschilderij in een Heijdenrijk lijst kopen? Bied vanaf 200!
Willem Witjens (1884-1962) Nederlands [toegeschreven] - olieverfschilderij in een Heijdenrijk lijst
Afmetingen55 x 78 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 200
Marjan Jaspers - Klaprozen kopen? Bied vanaf 55!
Marjan Jaspers (1949) Nederlands Klaprozen
Afmetingen82 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Jan den Hengst - Kijkje in Franse straat kopen? Bied vanaf 200!
Jan den Hengst (1904-1983) Nederlands Kijkje in Franse straat
TechniekAquarel
Afmetingen38 x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 200
Wim Jonkman - Spijkers op laag water kopen? Bied vanaf 10!
Wim Jonkman (1947) Nederlands Spijkers op laag water
TechniekLitho
Afmetingen56 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 10
Johannes van Bijsterveld - landweg in Twente – aquarel kopen? Bied vanaf 35!
Johannes van Bijsterveld (1910-1997) Nederlands landweg in Twente – aquarel
TechniekAquarel
Afmetingen21 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
€ 35
Laetitia de Haas - Onbekend kopen? Bied vanaf 100!
Laetitia de Haas (1948) Nederlands Onbekend
TechniekEts
Afmetingen67 x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Mark Kolthoff - gesigneerd met opdracht - GRATIS verzending NL kopen? Bied vanaf 50!
Mark Kolthoff (1901-1993) Nederlands gesigneerd met opdracht - GRATIS verzending NL
TechniekSoftcover
Afmetingen23.5 x 23.5 cm (h x b)
€ 50
Dick van Luijn - Les Angles kopen? Bied vanaf 20!
Dick van Luijn (1896-1981) Nederlands Les Angles
TechniekPotlood
Afmetingen54 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 20
Laetitia de Haas - Ontbijt in Villa Belbi '85 kopen? Bied vanaf 50!
Laetitia de Haas (1948) Nederlands Ontbijt in Villa Belbi '85
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen67 x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Laetitia de Haas - Amerongen kopen? Bied vanaf 25!
Laetitia de Haas (1948) Nederlands Amerongen
TechniekEts
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstGlasschade
€ 25
Laetitia de Haas - Bellagio kopen? Bied vanaf 35!
Laetitia de Haas (1948) Nederlands Bellagio
TechniekEts
Afmetingen36 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 35
Laetitia de Haas - Balbi kopen? Bied vanaf 45!
Laetitia de Haas (1948) Nederlands Balbi
TechniekEts
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 45
Laetitia de Haas - kent kopen? Bied vanaf 35!
Laetitia de Haas (1948) Nederlands kent
TechniekEts
Afmetingen50 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 35
Laetitia de Haas - Jeugdherinnering, aquatint ets kopen? Bied vanaf 45!
Laetitia de Haas (1948) Nederlands Jeugdherinnering, aquatint ets
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen66 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Harmen Meurs - Stadsgezicht kopen? Bied vanaf 120!
Harmen Meurs (1891-1964) Nederlands Stadsgezicht
TechniekPotlood
Afmetingen22 x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 120
Johan Ponsioen - Oud geveltje te Tiel, gesloopt februari 1930 kopen? Bied vanaf 30!
Johan Ponsioen (1900-1969) Nederlands Oud geveltje te Tiel, gesloopt februari 1930
TechniekEts
Afmetingen28 x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Jan van Ham - De heide van Drenthe kopen? Bied vanaf 50!
Jan van Ham (1892-1989) Nederlands De heide van Drenthe
Afmetingen40 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Rien Goené - olieverf uit 1954 - Nijverdal - INGELIJST - 23529 kopen? Bied vanaf 590!
Rien Goené (1929-2013) Nederlands olieverf uit 1954 - Nijverdal - INGELIJST - 23529
Afmetingen44 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
€ 590
Clemens van den Broeck - Op hout geschilderd. Man en vrouw die schaken kopen? Bied vanaf 200!
Clemens van den Broeck (1943) Nederlands Op hout geschilderd. Man en vrouw die schaken
Afmetingen78 x 88 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 200