5. Grafiekkring Groningen

Grafiekkring Groningen

Opgericht in 1968 - opgeheven in 1976

Grafiekkring Groningen

Karel Appel - Ingelijste zeefdruk: "Cool Hand Luke" (mooie lijst!) kopen? Bied vanaf 1450!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Ingelijste zeefdruk: "Cool Hand Luke" (mooie lijst!)
Afmetingen120 x 88 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.450
Constant - New Babylon - 1963 kopen? Bied vanaf 495!
Constant (1920-2005) Nederlands New Babylon - 1963
TechniekLitho
Afmetingen40 x 75.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 495
Pieter Holstein - Grote handgekleurde Ets - Falsch / Richtig - kleine oplage (16/40) gesigneerd kopen? Bied vanaf 40!
Pieter Holstein (1934) Nederlands Grote handgekleurde Ets - Falsch / Richtig - kleine oplage (16/40) gesigneerd
TechniekEts
Afmetingen49.5 x 64.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Karel Appel - HAPPY CAT kopen? Bied vanaf 90!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands HAPPY CAT
TechniekLitho
Afmetingen82 x 64 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 90
Jan van der Zee - Abstract kopen? Bied vanaf 150!
Jan van der Zee (1898-1988) Nederlands Abstract
Afmetingen27 x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Lucebert - litho kopen? Bied vanaf 120!
Lucebert (1924-1994) Nederlands litho
TechniekLitho
Afmetingen50.5 x 65.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 120
TechniekEts
Afmetingen40 x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 395
Lucebert - Litho van Lucebert kopen? Bied vanaf 140!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Litho van Lucebert
TechniekLitho
Afmetingen41 x 27.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 140
Abe Kuipers - GRONINGEN BEVRIJD kopen? Bied vanaf 10!
Abe Kuipers (1918) Nederlands GRONINGEN BEVRIJD
Afmetingen46 x 24 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 10
Karel Appel - Kleurenlitho HAPPY CAT kopen? Bied vanaf 125!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Kleurenlitho HAPPY CAT
TechniekLitho
Afmetingen64 x 82 cm (h x b)
€ 125
Karel Appel - Maandag kopen? Bied vanaf 209!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Maandag
Afmetingen85 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 209
Karel Appel - Dancing girl kopen? Bied vanaf 499!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Dancing girl
TechniekKeramiek
Afmetingen5 x 50 x 5 cm (h x b x d)
€ 499
Karel Appel - Face kopen? Bied vanaf 499!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Face
TechniekKeramiek
€ 499
Karel Appel - Big head Coming down kopen? Bied vanaf 499!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Big head Coming down
TechniekKeramiek
€ 499
Lucebert - Geen titel kopen? Bied vanaf 299!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Geen titel
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen39 x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 299
Lucebert - ingelijste litho: figuren in gesprek kopen? Bied vanaf 250!
Lucebert (1924-1994) Nederlands ingelijste litho: figuren in gesprek
TechniekLitho
Afmetingen65 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Constant - litho : labyrismen - 1968 kopen? Bied vanaf 399!
Constant (1920-2005) Nederlands litho : labyrismen - 1968
TechniekLitho
Afmetingen38 x 47.5 cm (h x b)
€ 399
Lucebert - Compositie met personen - kopen? Bied vanaf 225!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Compositie met personen -
TechniekEts
Afmetingen50 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 225
Lucebert - NAAKTE FIGUREN / KLEURLITHO / 76x56cm / SIG kopen? Bied vanaf 145!
Lucebert (1924-1994) Nederlands NAAKTE FIGUREN / KLEURLITHO / 76x56cm / SIG
TechniekLitho
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 145
1 bieding
Dolf Zwerver - Geen titel -ets circa 1980- kopen? Bied vanaf 70!
Dolf Zwerver (1932-2010) Nederlands Geen titel -ets circa 1980-
TechniekEts
Afmetingen30 x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 70
1 bieding
Hannes Postma - zonder titel kopen? Bied vanaf 259!
Hannes Postma (1933-2020) Nederlands zonder titel
TechniekLitho
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 259
Jan de Bruin - Zonder titel kopen? Bied vanaf 25!
Jan de Bruin (1945) Nederlands Zonder titel
Afmetingen68 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Karel Appel - "Hoofd in de storm" - 1972 - nieuwstaat kopen? Bied vanaf 75!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands "Hoofd in de storm" - 1972 - nieuwstaat
TechniekOverig
Afmetingen48 x 60 cm (h x b)
Huidig bod
€ 75
1 bieding
Karel Appel - Boekenweek 1999 - werk zonder titel uit 1958 - gesigneerd in de druk. kopen? Bied vanaf 20!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Boekenweek 1999 - werk zonder titel uit 1958 - gesigneerd in de druk.
TechniekOffset
Afmetingen59 x 42 cm (h x b)
Huidig bod
€ 20
1 bieding
Karel Appel - Gesigneerd boek - Karel Appel Painter met tekst Hugo Claus kopen? Bied vanaf 250!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Gesigneerd boek - Karel Appel Painter met tekst Hugo Claus
TechniekHardcover
Afmetingen30 x 30 cm (h x b)
€ 250
Jeroen Henneman - 3D sculptuur kopen? Bied vanaf 595!
Jeroen Henneman (1943) Nederlands 3D sculptuur
TechniekIJzer
Afmetingen34 x 10 x 4 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 595
Lucebert - Poetry kopen? Bied vanaf 200!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Poetry
Afmetingen56.5 x 40.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 200
Karel Appel - Cats met nieuwe lijst! kopen? Bied vanaf 645!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Cats met nieuwe lijst!
TechniekLitho
Afmetingen91 x 109 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 645
Roger Raveel - Uitgave van Spijk, Venlo kopen? Bied vanaf 50!
Roger Raveel (1921-2013) Nederlands Belgisch Uitgave van Spijk, Venlo
TechniekSoftcover
Afmetingen28.5 x 28.5 cm (h x b)
€ 50
Constant - Stilleven met attributen kopen? Bied vanaf 550!
Constant (1920-2005) Nederlands Stilleven met attributen
Afmetingen90 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 550
Lucebert - Gemengde techniek op papier (Groot) - Nieuw ingelijst kopen? Bied vanaf 2650!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Gemengde techniek op papier (Groot) - Nieuw ingelijst
Afmetingen95 x 124 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 2.650