5. Groep Bergen

Groep Bergen

Groep Bergen

In de jaren '60 van de vorige eeuw werd door Jaap de Carpentier de Groep Bergen opgericht. Deze groep bestond uit jonge kunstenaars die deelnamen aan groepstentoonstellingen in o.a. Amsterdam, Kopenhagen, Antwerpen, Ottawa en Los Angeles.

Kees den Tex - “Take off” kopen? Bied vanaf 35!
Kees den Tex (1916-1997) Nederlands “Take off”
Afmetingen70 x 89 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 35
Jaap de Carpentier - 'In het Atelier’ - olieverf op doek kopen? Bied vanaf 75!
Jaap de Carpentier (1921-1996) Nederlands 'In het Atelier’ - olieverf op doek
Afmetingen90 x 60 cm (h x b)
€ 75