5. Gooisch Scheppend Ambacht

Gooisch Scheppend Ambacht

Opgericht in 1949

Gooisch Scheppend Ambacht

Een nieuwe Gooische kunstenaarsvereniging, het Gooisch Scheppend Ambacht, trok veel verschillende disciplines binnen de toegepaste kunst. Het GSA maakte deel uit van de landelijke organisatie COSA. In 1951 opende de GSA de deuren van haar eigen expositieruimte. Steeds meer kunstenaars melden zich aan bij GSA, mede vanwege de regelmatig georganiseerde feesten. Uiteindelijk wordt het ledenaantal bijna te hoog voor een vereniging die regelmatig werk tentoon wil stellen. Naarmate de tijd vorderde, wilde de GSA zich ook openstellen voor leden van buiten het Gooi. De naam Gooisch Scheppend Ambacht veranderd in Genootschap voor Samenwerkende Ambachtskunstenaars en GSA wordt Kunstenaarsvereniging GSA. Andere kunstdisciplines worden nu ook getoond.

Rien Goené - Geometrisch Abstract IJzerplastiek kopen? Bied vanaf 750!
Rien Goené (1929-2013) Nederlands Geometrisch Abstract IJzerplastiek
TechniekIJzer
Afmetingen50 x 30 x 15 cm (h x b x d)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 750
Rien Goené - Atelier kopen? Bied vanaf 400!
Rien Goené (1929-2013) Nederlands Atelier
Afmetingen41 x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
€ 400
Joop van Bossum - 3 X 6 kopen? Bied vanaf 300!
Joop van Bossum (1922) Nederlands 3 X 6
TechniekGouache
Afmetingen60 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
€ 300
Joop van Bossum - Carré kopen? Bied vanaf 695!
Joop van Bossum (1922) Nederlands Carré
TechniekGouache
Afmetingen55 x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 695
Rien Goené - olieverf uit 1954 - Nijverdal - INGELIJST - 23529 kopen? Bied vanaf 590!
Rien Goené (1929-2013) Nederlands olieverf uit 1954 - Nijverdal - INGELIJST - 23529
Afmetingen44 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
€ 590
Sybren Valkema - gesigneerd en genummerd boek- GRATIS verzending NL kopen? Bied vanaf 50!
Sybren Valkema (1916-1996) Nederlands gesigneerd en genummerd boek- GRATIS verzending NL
TechniekHardcover
Afmetingen27.5 x 21 cm (h x b)
€ 50
Sybren Valkema - glazen vaas met ingelegde kleurvlakken kopen? Bied vanaf 50!
Sybren Valkema (1916-1996) Nederlands glazen vaas met ingelegde kleurvlakken
Afmetingen11 x 11 x 11 cm (h x b x d)
GesigneerdOngemerkt
€ 50
Rien Goené - Atelier kopen? Bied vanaf 950!
Afmetingen72 x 103 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 950
Rien Goené - Abstracte Compositie kopen? Bied vanaf 950!
Rien Goené (1929-2013) Nederlands Abstracte Compositie
TechniekIJzer
Afmetingen45 x 24 x 12 cm (h x b x d)
Gewicht6600 g
€ 950
Rien Goené - Compositie in steen en koper kopen? Bied vanaf 525!
Rien Goené (1929-2013) Nederlands Compositie in steen en koper
Afmetingen22 x 24 x 14 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 525