5. Haagse Etsclub

Haagse Etsclub

Opgericht in 1984

Haagse Etsclub

Den Haag was door de eeuwen heen bij uitstek de stad van de tekenaars. De Haagsche Etsclub werd in 1984 opgericht, maar het fundament werd al gelegd in 1972 met het verschijnen van Het Schelpenboekje, die bestaat uit twintig etsen van schelpen. De oprichting van de Haagsche Etsclub ging gepaard met de uitgave van het boekje Buiten. Alle etsers van de Haagsche Etsclub werkten graag naar de waarneming, met aandacht voor detail.

Er worden 40 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Simon Koene - Ets - 1989 kopen? Bied vanaf 75!
Simon Koene - Ets - 1989Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro
Jaartal1989
TechniekEts
Afmetingen45 cm x 34.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Co Westerik - PLANTVROUW IN GLAS OP TAFEL BUITEN / KLEURZEEFDRUK / 56x67cm / SIG / 1970 kopen? Bied vanaf 125!
Co Westerik - PLANTVROUW IN GLAS OP TAFEL BUITEN / KLEURZEEFDRUK / 56x67cm / SIG / 1970Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE
Jaartal1970
Afmetingen56 cm x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Co Westerik - Tekening/ aquarel - Ingelijst (1993) kopen? Bied vanaf 675!
Co Westerik - Tekening/ aquarel - Ingelijst (1993)Tekening / Aquarel
Geplaatst doorZuiverKunst
Jaartal1993
TechniekAquarel
Afmetingen60 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ru van Rossem - Camargue kopen? Bied vanaf 95!
Ru van Rossem - CamargueGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doormonschau
TechniekEts
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Han van Hagen - Ets: Schaap - 1989 kopen? Bied vanaf 69!
Han van Hagen - Ets: Schaap - 1989Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal1989
TechniekEts
Afmetingen34.5 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ru van Rossem - VISHU DANSERESSEN kopen? Bied vanaf 120!
Ru van Rossem - VISHU DANSERESSENGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorkunstpeer
Jaartal1990
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen57 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Han van Hagen - Ets, Hofvijver Den Haag kopen? Bied vanaf 50!
Han van Hagen - Ets, Hofvijver Den HaagGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorVeilingmeester
Jaartal1992
TechniekEts
Afmetingen42 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ru van Rossem - Groot gesigneerd werk - 1999 - 'Yellowstone Park' - 9/35 kopen? Bied vanaf 175!
Ru van Rossem - Groot gesigneerd werk - 1999 - 'Yellowstone Park' - 9/35Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorin2art
Jaartal1999
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen92 cm x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Han van Hagen - Pentekening, Sigaar kopen? Bied vanaf 50!
Han van Hagen - Pentekening, SigaarTekening / Aquarel
Geplaatst doorVeilingmeester
Jaartal1991
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen51 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Joop Vegter - Kom met ei - mezzotint - kopen? Bied vanaf 100!
Joop Vegter - Kom met ei - mezzotint -Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorMiles
Jaartal1988
TechniekEts
Afmetingen41 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ru van Rossem - "Jungle Tocht" - Gesigneerd werk - 1997 - 15/35 kopen? Bied vanaf 175!
Ru van Rossem - "Jungle Tocht" - Gesigneerd werk - 1997 - 15/35Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorin2art
Jaartal1997
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen96 cm x 69 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ru van Rossem - krijttekening: Leeuw kopen? Bied vanaf 175!
Ru van Rossem - krijttekening: LeeuwTekening / Aquarel
Geplaatst doorKiewitKunst
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen25 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ru van Rossem - krijttekening: Neushoorns kopen? Bied vanaf 175!
Ru van Rossem - krijttekening: NeushoornsTekening / Aquarel
Geplaatst doorKiewitKunst
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen75 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Charles Donker - boom in rust kopen? Bied vanaf 200!
Charles Donker - boom in rustGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorfrapant
Jaartal1980
TechniekEts
Afmetingen52 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Reinder Homan - Grote 1979 "panorama" Ets "Landschap met veldbloemen" kleine oplage van 64 kopen? Bied vanaf 59!
Reinder Homan - Grote 1979 "panorama" Ets "Landschap met veldbloemen" kleine oplage van 64Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorArtpointAmsterdam
Jaartal1979
TechniekEts
Afmetingen54 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Aftersale items

Ru van Rossem - DUIVENTEMPEL (Fayoum) kopen? Bied vanaf 95!
Ru van Rossem - DUIVENTEMPEL (Fayoum)Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorkunstpeer
Jaartal1986
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen101 cm x 81.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Han van Hagen - Ets: "Hulst" - 1978 kopen? Bied vanaf 75!
Han van Hagen - Ets: "Hulst" - 1978Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal1978
TechniekEts
Afmetingen28.5 cm x 39.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Charles Donker - Litho: Jonge vrouw in een landschap kopen? Bied vanaf 55!
Charles Donker - Litho: Jonge vrouw in een landschapGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
Afmetingen40 cm x 45.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Han van Hagen - Ets: "Hulst" - 1979 kopen? Bied vanaf 75!
Han van Hagen - Ets: "Hulst" - 1979Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal1979
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Co Westerik - Ingelijste zeefdruk: "een familie treffen" - 1986Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorKiewitKunst
Jaartal1986
Afmetingen51 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Co Westerik - westerik 78 kopen? Bied vanaf 185!
Co Westerik - westerik 78Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorKunstbedrijf
Jaartal1978
TechniekLitho
Afmetingen32 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Co Westerik - westerik 93 1/20 kopen? Bied vanaf 215!
Co Westerik - westerik 93 1/20Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorKunstbedrijf
Jaartal1986
TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ru van Rossem - 8 gesigneerde etsen kopen? Bied vanaf 325!
Ru van Rossem - 8 gesigneerde etsenGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorFojo
Jaartal1968
TechniekEts
Afmetingen56 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Co Westerik - ingelijste gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 250!
Co Westerik - ingelijste gesigneerde etsGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorFojo
Jaartal1965
TechniekEts
Afmetingen40.5 cm x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Reinder Homan - Z.t. (E.A. 6/30) kopen? Bied vanaf 300!
Reinder Homan - Z.t. (E.A. 6/30)Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst dooradvanriel
Jaartal1983
TechniekEts
Afmetingen46 cm x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Co Westerik - gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 255!
Co Westerik - gesigneerde etsGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorFojo
Jaartal1971
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Co Westerik - onbekend (r3) kopen? Bied vanaf 245!
Co Westerik - onbekend (r3)Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorluc9309
TechniekEts
Afmetingen23 cm x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Co Westerik - Litho: visioen en visie - 2007 kopen? Bied vanaf 199!
Co Westerik - Litho: visioen en visie - 2007Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorKiewitKunst
Jaartal2007
TechniekLitho
Afmetingen44.5 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Willem Minderman - Beeld van een stad. Zestien etsen van Den Haag. (+ nog een 17e ets). kopen? Bied vanaf 500!
Willem Minderman - Beeld van een stad. Zestien etsen van Den Haag. (+ nog een 17e ets).Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorKampR
Jaartal1970
TechniekEts
Afmetingen25.0 cm x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ru van Rossem - Ets, Tombe kopen? Bied vanaf 100!
Ru van Rossem - Ets, TombeGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorVeilingmeester
Jaartal1982
TechniekEts
Afmetingen69 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Co Westerik - Man sluit een deal kopen? Bied vanaf 625!
Co Westerik - Man sluit een dealTekening / Aquarel
Geplaatst doorEvenflow2022
Jaartal1960
TechniekPenseel (Inkt)
Afmetingen40 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Co Westerik - Kinderen aan tafel kopen? Bied vanaf 200!
Co Westerik - Kinderen aan tafelGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doormonschau
Jaartal1988
TechniekLitho
Afmetingen46 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ru van Rossem - Leeuw kopen? Bied vanaf 200!
Ru van Rossem - LeeuwTekening / Aquarel
Geplaatst doorArjan1965
Afmetingen89 cm x 105 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Co Westerik - zonder titel kopen? Bied vanaf 210!
Co Westerik - zonder titelGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorKunstbedrijf
Jaartal1989
TechniekLitho
Afmetingen39 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Co Westerik - Ingelijste aquarel: Aan tafel - 2004 kopen? Bied vanaf 999!
Co Westerik - Ingelijste aquarel: Aan tafel - 2004Tekening / Aquarel
Geplaatst doorKiewitKunst
Jaartal2004
TechniekAquarel
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Han van Hagen - Inkttekening, Vier portretten - Ingelijst kopen? Bied vanaf 70!
Han van Hagen - Inkttekening, Vier portretten - IngelijstTekening / Aquarel
Geplaatst doorVeilingmeester
Jaartal1991
TechniekPen (Inkt)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Co Westerik - Kijken met je ogen dicht kopen? Bied vanaf 65!
Co Westerik - Kijken met je ogen dichtGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doordeKunstZolder
Jaartal2008
Afmetingen40 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst