5. Haagse Etsclub

Haagse Etsclub

Opgericht in 1984

Haagse Etsclub

Den Haag was door de eeuwen heen bij uitstek de stad van de tekenaars. De Haagsche Etsclub werd in 1984 opgericht, maar het fundament werd al gelegd in 1972 met het verschijnen van Het Schelpenboekje, die bestaat uit twintig etsen van schelpen. De oprichting van de Haagsche Etsclub ging gepaard met de uitgave van het boekje Buiten. Alle etsers van de Haagsche Etsclub werkten graag naar de waarneming, met aandacht voor detail.

Co Westerik - Aardbeiplukkende man kopen? Bied vanaf 200!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands Aardbeiplukkende man
TechniekLitho
Afmetingen15.9 x 19.2 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 200
Ru van Rossem - 2 Gorrila's kopen? Bied vanaf 225!
Ru van Rossem (1924-2007) Nederlands 2 Gorrila's
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen70 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 225
Afmetingen51 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Charles Donker - ingelijste ets: Bornia (Zeist) - 1995 kopen? Bied vanaf 450!
Charles Donker (1940) Nederlands ingelijste ets: Bornia (Zeist) - 1995
TechniekEts
Afmetingen41.5 x 51.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 450
Han van Hagen - het Hargergat bij Groet kopen? Bied vanaf 30!
Han van Hagen (1944) Nederlands het Hargergat bij Groet
TechniekLitho
Afmetingen21 x 29.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Han van Hagen - Het Wildrijk St. Maartenszee kopen? Bied vanaf 30!
Han van Hagen (1944) Nederlands Het Wildrijk St. Maartenszee
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Joop Vegter - Rabarber - mezzotint - 1997 kopen? Bied vanaf 145!
Joop Vegter (1931-2017) Nederlands Rabarber - mezzotint - 1997
TechniekEts
Afmetingen46 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 145
Ru van Rossem - Belzhasar's feest - Ets kopen? Bied vanaf 90!
Ru van Rossem (1924-2007) Nederlands Belzhasar's feest - Ets
TechniekEts
Afmetingen47 x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 90
Willem Minderman - MANDJE II kopen? Bied vanaf 40!
Willem Minderman (1910-1985) Nederlands MANDJE II
TechniekEts
Afmetingen20 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Ru van Rossem - Ets, Versteend leven - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Ru van Rossem (1924-2007) Nederlands Ets, Versteend leven - Ingelijst
TechniekEts
Afmetingen93 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Ru van Rossem - David en Bathseba kopen? Bied vanaf 10!
Ru van Rossem (1924-2007) Nederlands David en Bathseba
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen41 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 10
Co Westerik - gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 255!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands gesigneerde ets
TechniekEts
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 255
Co Westerik - Tekening/ aquarel - Ingelijst (1993) kopen? Bied vanaf 620!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands Tekening/ aquarel - Ingelijst (1993)
TechniekAquarel
Afmetingen60 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 620
Ru van Rossem - Kamelen, tekening met pastelkrijt (groot) kopen? Bied vanaf 150!
Ru van Rossem (1924-2007) Nederlands Kamelen, tekening met pastelkrijt (groot)
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen70 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 150
Ru van Rossem - krijttekening: Leeuw kopen? Bied vanaf 149!
Ru van Rossem (1924-2007) Nederlands krijttekening: Leeuw
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen25 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 149
Co Westerik - ingelijste gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 259!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands ingelijste gesigneerde ets
TechniekEts
Afmetingen40.5 x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 259
Ru van Rossem - Atheens Icoon kopen? Bied vanaf 149!
Ru van Rossem (1924-2007) Nederlands Atheens Icoon
TechniekEts
Afmetingen91 x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 149
Ru van Rossem - Nachtelijke stad, aquatint ets met reliëfdruk (groot) kopen? Bied vanaf 150!
Ru van Rossem (1924-2007) Nederlands Nachtelijke stad, aquatint ets met reliëfdruk (groot)
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen105 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
Ru van Rossem - Barong, aquatint ets met reliëfdruk (groot) kopen? Bied vanaf 125!
Ru van Rossem (1924-2007) Nederlands Barong, aquatint ets met reliëfdruk (groot)
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen64 x 105 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Ru van Rossem - Leeuw kopen? Bied vanaf 200!
Ru van Rossem (1924-2007) Nederlands Leeuw
Afmetingen89 x 105 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 200
Ru van Rossem - (SPIEGEL VAN INDIA) DE HEILIGE KOEIEN kopen? Bied vanaf 109!
Ru van Rossem (1924-2007) Nederlands (SPIEGEL VAN INDIA) DE HEILIGE KOEIEN
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen89 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 109
Simon Koene - Bloemen en planten Ets (150/150) kopen? Bied vanaf 25!
Simon Koene (1946) Nederlands Bloemen en planten Ets (150/150)
TechniekEts
Afmetingen40 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Willem Minderman - Oude molen bij Den Haag kopen? Bied vanaf 60!
Willem Minderman (1910-1985) Nederlands Oude molen bij Den Haag
TechniekEts
Afmetingen34 x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 60
Willem Minderman - Hofvijver kopen? Bied vanaf 60!
Willem Minderman (1910-1985) Nederlands Hofvijver
TechniekEts
Afmetingen34 x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 60
Ru van Rossem - DUIVENTEMPEL (Fayoum) kopen? Bied vanaf 95!
Ru van Rossem (1924-2007) Nederlands DUIVENTEMPEL (Fayoum)
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen101 x 81.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 95
Co Westerik - onbekend (sc3) kopen? Bied vanaf 195!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands onbekend (sc3)
TechniekEts
Afmetingen23 x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 195
Ru van Rossem - 8 gesigneerde etsen kopen? Bied vanaf 325!
Ru van Rossem (1924-2007) Nederlands 8 gesigneerde etsen
TechniekEts
Afmetingen56 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 325
Ru van Rossem - krijttekening: Neushoorns kopen? Bied vanaf 149!
Ru van Rossem (1924-2007) Nederlands krijttekening: Neushoorns
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen75 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 149
Willem Minderman - Canne kopen? Bied vanaf 60!
Willem Minderman (1910-1985) Nederlands Canne
TechniekLitho
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Co Westerik - handgesigneerde zeefdruk | 'Dubbel zelfportret met poes' | 1999 kopen? Bied vanaf 200!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands handgesigneerde zeefdruk | 'Dubbel zelfportret met poes' | 1999
Afmetingen37 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 200
Co Westerik - Ingelijste aquarel: Aan tafel - 2004 kopen? Bied vanaf 995!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands Ingelijste aquarel: Aan tafel - 2004
TechniekAquarel
Afmetingen51 x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 995
TechniekLitho
Afmetingen35 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
Charles Donker - Leersumseveld II, ets (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 450!
Charles Donker (1940) Nederlands Leersumseveld II, ets (mooi ingelijst)
TechniekEts
Afmetingen62 x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 450
Charles Donker - ingelijste ets kopen? Bied vanaf 450!
Charles Donker (1940) Nederlands ingelijste ets
TechniekEts
Afmetingen51 x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 450
TechniekEts
Afmetingen50.5 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 175