5. Haagse Kunstkring

Haagse Kunstkring

Opgericht in 1891

Haagse Kunstkring

De Haagse Kunstkring (Voorheen Haagsche Kunstkring) is een vereniging van kunstenaars en kunstliefhebbers. Van oudsher is zij een broedplaats en een podium voor vernieuwing en experiment, een productiehuis dat stimuleert, organiseert en ruimte biedt. De doelstelling bij oprichting was dan ook aansluiting te bevorderen tussen schilders en de beoefenaars van 'fraaie letteren, toonkunst en kunstnijverheid'. Het werk van kunstenaars die lid willen worden van de Haagsche Kunstkring wordt getoetst op kwaliteit en professionaliteit. Kunstvormen zijn vrij en gaan regelmatig over de grenzen van de ‘eigen’ discipline heen. Vele leden van de Nieuwe Haagse School zijn aangesloten bij de Haagsche Kunstkring.

Kees Andrea - Haan en geit, litho - Gratis verzending binnen Nederland! kopen? Bied vanaf 50!
Kees Andrea (1914-2006) Nederlands Haan en geit, litho - Gratis verzending binnen Nederland!
TechniekLitho
Afmetingen63 x 48 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
€ 50
Paddy Summerfield - 'Twee met bloemen' - gemengde techniek - uniek kleurrijk werk kopen? Bied vanaf 95!
Paddy Summerfield (1947) Engels 'Twee met bloemen' - gemengde techniek - uniek kleurrijk werk
Afmetingen56 x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 95
Ad van Riel - Sight (7) kopen? Bied vanaf 180!
Ad van Riel (1959) Nederlands Sight (7)
Afmetingen42 x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
€ 180
Ad van Riel - Blaze kopen? Bied vanaf 200!
Ad van Riel (1959) Nederlands Blaze
Afmetingen60 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 200
Sierk Schroder - Annette naakt op de bank - Museum Hoogstate kopen? Bied vanaf 350!
Sierk Schroder (1903-2002) Nederlands Annette naakt op de bank - Museum Hoogstate
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen63 x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Sierk Schroder - Zittend naakt - Museum Hoogstate kopen? Bied vanaf 225!
Sierk Schroder (1903-2002) Nederlands Zittend naakt - Museum Hoogstate
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen70 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 225
Sierk Schroder - Aquarel , Liggend model – gesigneerd & ingelijst kopen? Bied vanaf 475!
Sierk Schroder (1903-2002) Nederlands Aquarel , Liggend model – gesigneerd & ingelijst
TechniekAquarel
Afmetingen71 x 82 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 475
Sees Vlag - Zeefdruk: Bomen l'ile - Grande - 1971 kopen? Bied vanaf 60!
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands Zeefdruk: Bomen l'ile - Grande - 1971
Afmetingen48 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 60
1 bieding
Jeanne-Marie Bodewes-den Rooyen - Zonder titel kopen? Bied vanaf 149!
Jeanne-Marie Bodewes-den Rooyen (1928) Nederlands Zonder titel
Afmetingen69 x 88 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 149
Sees Vlag - Linosnede: Zienangoog II - 1989 kopen? Bied vanaf 75!
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands Linosnede: Zienangoog II - 1989
Afmetingen64.5 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Sees Vlag - Schokland Middelbuurt kopen? Bied vanaf 95!
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands Schokland Middelbuurt
Afmetingen53 x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 95
Auke de Vries - litho: ontwerp Maasbeeld (1982) kopen? Bied vanaf 79!
Auke de Vries (1937) Nederlands litho: ontwerp Maasbeeld (1982)
TechniekLitho
Afmetingen100 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 79
Kees van Bohemen - Litho - 1976 kopen? Bied vanaf 250!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Litho - 1976
TechniekLitho
Afmetingen74 x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
TechniekLitho
Afmetingen74 x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Jan Schoonhoven - Zeefdruk: Formatie A kopen? Bied vanaf 250!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands Zeefdruk: Formatie A
Afmetingen50 x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
TechniekLitho
Afmetingen100 x 79.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Aat Verhoog - Gesigneerde kleurenlitho - 42/150 kopen? Bied vanaf 75!
TechniekLitho
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Louis Meys - Boerderij kopen? Bied vanaf 400!
Louis Meys (1902-1995) Nederlands Boerderij
Afmetingen55 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 400
Pol Dom - Bronzen gietpenning van Pol Dom m.b.t. Jean de la Fontaine kopen? Bied vanaf 100!
Pol Dom (1885-1978) Belgisch Nederlands Bronzen gietpenning van Pol Dom m.b.t. Jean de la Fontaine
TechniekBrons
Afmetingen8 x 8 x 0.3 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Marius Bauer - ets- proefdruk- nr.71, gesigneerd r.o. kopen? Bied vanaf 99!
Marius Bauer (1867-1932) Nederlands ets- proefdruk- nr.71, gesigneerd r.o.
TechniekEts
Afmetingen21 x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 99
Ad van Riel - Panorama (7) kopen? Bied vanaf 50!
Ad van Riel (1959) Nederlands Panorama (7)
Afmetingen30 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Joop Kropff - Moutstraat (Utrecht) kopen? Bied vanaf 80!
Joop Kropff (1892-1979) Nederlands Moutstraat (Utrecht)
TechniekLitho
Afmetingen41 x 49 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 80
Meindert Zaalberg - aardewerk servies kopen? Bied vanaf 100!
Meindert Zaalberg (1907-1989) Nederlands aardewerk servies
Afmetingen13.5 x 28 x 28 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 100
Jan Poortenaar - Dean's Yard Westminster - Ets kopen? Bied vanaf 32!
Jan Poortenaar (1886-1958) Nederlands Dean's Yard Westminster - Ets
TechniekEts
Afmetingen15 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 32
Sees Vlag - Boerenhoeve bij Bodegraven kopen? Bied vanaf 50!
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands Boerenhoeve bij Bodegraven
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerMetaal
IngelijstIngelijst
€ 50
Jan Goeting - z.t. | muziekles kopen? Bied vanaf 50!
Jan Goeting (1918-1984) Nederlands z.t. | muziekles
Afmetingen26 x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 50
Jan van Heel - Rots formatie- spaans landschap kopen? Bied vanaf 295!
Jan van Heel (1898-1990) Nederlands Rots formatie- spaans landschap
TechniekAquarel
Afmetingen50 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 295
Auke de Vries - zonder titel [serie 3 tekeningen] kopen? Bied vanaf 450!
Auke de Vries (1937) Nederlands zonder titel [serie 3 tekeningen]
TechniekPotlood
Afmetingen104 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 450
Sjaak de Wit - Randstad kopen? Bied vanaf 35!
Sjaak de Wit (1945) Nederlands Randstad
Afmetingen50 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Jan van der Vaart - Wit geglazuurde vaas kopen? Bied vanaf 50!
Jan van der Vaart (1931-2000) Nederlands Wit geglazuurde vaas
Afmetingen16.5 x 10 cm (h x b)
Gewicht530 g
GesigneerdGemerkt/Merksticker
Huidig bod
€ 60
2 biedingen
Marian Zult - Ets, Zonder Titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Marian Zult (1958) Nederlands Ets, Zonder Titel - Ingelijst
TechniekEts
Afmetingen61 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Marius Bauer - De Sfinx van Gizeh, litho kopen? Bied vanaf 450!
Marius Bauer (1867-1932) Nederlands De Sfinx van Gizeh, litho
TechniekLitho
Afmetingen41 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 450
Kees van Bohemen - Litho: Els - 1978 kopen? Bied vanaf 250!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Litho: Els - 1978
TechniekLitho
Afmetingen74 x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
TechniekLitho
Afmetingen74 x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Jan Schoonhoven - Zeefdruk: Formatie C kopen? Bied vanaf 250!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands Zeefdruk: Formatie C
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Jan Schoonhoven - Zeefdruk: Formatie H kopen? Bied vanaf 250!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands Zeefdruk: Formatie H
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Johan van den Berg - Geometrisch Abstracte Compositie - Origineel werk kopen? Bied vanaf 125!
Johan van den Berg (1939) Nederlands Geometrisch Abstracte Compositie - Origineel werk
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen34 x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
€ 125
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen34 x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
€ 125
TechniekLitho
Afmetingen63 x 48 cm (h x b)
€ 50