5. Hollandse Hoogte

Hollandse Hoogte

Opgericht in 1985

Hollandse Hoogte

Hollandse Hoogte is een fotobureau dat werd opgericht in Amsterdam, maar tegenwoordig in Den Haag gevestigd is. Hollandse Hoogte is de Nederlandse vertegenwoordiger van het fotobureau Magnum. Hollandse Hoogte heeft een divers en uitgebreid aanbod aan disciplines, van nieuwsfotografie tot modereportages.

Laura Samsom-Rous - Claudette Colbert kopen? Bied vanaf 25!
Laura Samsom-Rous (1939) Nederlands Claudette Colbert
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen30.5 x 40.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 25
Teun Voeten - Goma, tuba player kopen? Bied vanaf 100!
Teun Voeten (1961) Nederlands Goma, tuba player
TechniekC-Print
Afmetingen53 x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Marie Cecile Thijs - Cat with White Collar IV, kopen? Bied vanaf 1500!
Marie Cecile Thijs (1964) Nederlands Cat with White Collar IV,
TechniekC-Print
Afmetingen23 x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1.500