5. HOLT

HOLT

Opgericht in 1998

HOLT

Vereniging der Noordelijke Hoogdrukkers, bestaande uit kunstenaars afkomstig uit de drie noordelijke provinciën. De vereniging ontstond in 1998 vanuit een groep grafici uit Groningen. Zij maken prenten (grafiek) middels hoofdruktechnieken zoals houtsnede, linosnede en gravure. De kunstenaars staan zowel voor het behoud van kennis over deze oude hoogdruktechnieken, als voor vernieuwing door middel van experimenteren met nieuwe materialen en methoden.

Antje Veldstra - Moving Sky kopen? Bied vanaf 90!
Antje Veldstra (1954) Nederlands Moving Sky
Afmetingen80 x 102 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 90
Antje Veldstra - Houtdruk, Titel, Cascade kopen? Bied vanaf 50!
Antje Veldstra (1954) Nederlands Houtdruk, Titel, Cascade
Afmetingen68 x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Aldrik Salverda - Litho, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Aldrik Salverda (1952) Nederlands Litho, Zonder titel - Ingelijst
TechniekLitho
Afmetingen77 x 57.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Sietske Bosma - For Shirin kopen? Bied vanaf 500!
Sietske Bosma (1951) Nederlands For Shirin
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen62 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerHout
€ 500
Willy van der Duyn - Dubbelbeeld 2 kopen? Bied vanaf 100!
Willy van der Duyn (1950) Nederlands Dubbelbeeld 2
Afmetingen58 x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Sonja Leutholff - Uit de serie Nieuwe prenten kopen? Bied vanaf 35!
Sonja Leutholff (1950) Nederlands Uit de serie Nieuwe prenten
Afmetingen102 x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 35
Rita Lentz - Parabole kopen? Bied vanaf 150!
Rita Lentz (1959) Nederlands Parabole
Afmetingen133 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150