5. HOLT

HOLT

Opgericht in 1998

HOLT

Vereniging der Noordelijke Hoogdrukkers, bestaande uit kunstenaars afkomstig uit de drie noordelijke provinciën. De vereniging ontstond in 1998 vanuit een groep grafici uit Groningen. Zij maken prenten (grafiek) middels hoofdruktechnieken zoals houtsnede, linosnede en gravure. De kunstenaars staan zowel voor het behoud van kennis over deze oude hoogdruktechnieken, als voor vernieuwing door middel van experimenteren met nieuwe materialen en methoden.

Er worden 1 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.

Aftersale items

Aldrik Salverda - Abstracte compostie kopen? Bied vanaf 30!
Aldrik Salverda - Abstracte compostieGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorRoos_Strating
Eindtijd 03-12-2022 om 22:03
Jaartal1994
Afmetingen90 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst