5. In Consten Eén

In Consten Eén

Opgericht in 1914

In Consten Eén

In Consten Eén was een kunstkring in Nijmegen die een drieledige doelstelling had. Ze wilde haar leden helpen ontwikkelen op het gebied van kunstnijverheid en beeldende kunsten. Daarnaast wilde ze de leden onderling verbinden en de leden laten oefenen in het spreken.

Jan van Vucht Tijssen - Gevangenenpoort te Bergen op Zoom kopen? Bied vanaf 150!
Jan van Vucht Tijssen (1884-1970) Nederlands Gevangenenpoort te Bergen op Zoom
Afmetingen62 x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 150
Eugene Lucker - Kerkje met treurwilg - Neerbosch bij Nijmegen - zeldzaam werk kopen? Bied vanaf 50!
Eugene Lucker (1876-1943) Nederlands Kerkje met treurwilg - Neerbosch bij Nijmegen - zeldzaam werk
TechniekEts
Afmetingen44 x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Eugene Lucker - Stadsgezicht kopen? Bied vanaf 25!
Eugene Lucker (1876-1943) Nederlands Stadsgezicht
TechniekEts
Afmetingen27 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Harry Maas - Naakte blonde dame kopen? Bied vanaf 500!
Harry Maas (1906-1982) Nederlands Naakte blonde dame
Afmetingen77 x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 500
Harry Maas - Blonde vrouw met boek kopen? Bied vanaf 600!
Harry Maas (1906-1982) Nederlands Blonde vrouw met boek
Afmetingen83 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 600
Harry Maas - Half naakte dame kopen? Bied vanaf 600!
Harry Maas (1906-1982) Nederlands Half naakte dame
Afmetingen50 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 600