5. Jeroen Bosch

Jeroen Bosch

Opgericht in 1947 - opgeheven in 1953

Noord-Brabantse Vereniging van Beeldende Kunstenaars Jeroen Bosch

Kunstenaarsvereniging Jeroen Bosch was in 1947 de opvolger van de Bredase kunstkring. Deze verenigingen openden in Breda de ogen voor cultuur en de schilderkunst in het algemeen. De kunstenaars vereniging is vernoemd naar Jeroen Bosch, een schilder die leefde in de 15e eeuw en bekend is geworden vanwege zijn vernieuwingen in de beeldtraditie. De vereniging is in 1953 overgegaan in Kunstenaarsvereniging de Zuiderkring.

Er worden 30 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Jan Strube - Linosnede: "In Brabant" kopen? Bied vanaf 59!
Jan Strube - Linosnede: "In Brabant"

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Afmetingen7 cm x 17.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Harry Maas - Staand Naakt kopen? Bied vanaf 50!
Harry Maas - Staand Naakt

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorAmsterdam75

TechniekPastel/Krijt
Afmetingen59 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Strube - Litho: Havermarkt Breda kopen? Bied vanaf 59!
Jan Strube - Litho: Havermarkt Breda

TechniekLitho
Afmetingen11.5 cm x 17 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Nico Molenkamp - Zeefdruk, Masker - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 50!
Nico Molenkamp - Zeefdruk, Masker - Ingelijst (Groot)

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen116 cm x 107 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Strube - Litho: "Brugge" kopen? Bied vanaf 59!
Jan Strube - Litho: "Brugge"

TechniekLitho
Afmetingen18 cm x 8 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Jan Strube - Litho: "Dorpsgezicht" kopen? Bied vanaf 59!
Jan Strube - Litho: "Dorpsgezicht"

TechniekLitho
Afmetingen27.5 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Jan Strube - Litho: Mastbosch kopen? Bied vanaf 59!
Jan Strube - Litho: Mastbosch

TechniekLitho
Afmetingen13 cm x 7.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Nico Molenkamp - Zeefdruk, Giraffe kopen? Bied vanaf 250!
Nico Molenkamp - Zeefdruk, Giraffe

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen87 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Nico Molenkamp - ‘Olifant’ - tekening - 1957 kopen? Bied vanaf 175!
Nico Molenkamp - ‘Olifant’ - tekening - 1957

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1957
TechniekHoutskool
Afmetingen65 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Nico Molenkamp - Zeefdruk, Theaterfiguur - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 150!
Nico Molenkamp - Zeefdruk, Theaterfiguur - Ingelijst (Groot)

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen110 cm x 101 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Aftersale items

Aftersale
Nico Molenkamp - Theaterfiguur 4 (groot werk met schitterende lijst) kopen? Bied vanaf 199!
Nico Molenkamp - Theaterfiguur 4 (groot werk met schitterende lijst)

Geplaatst doorKunstSiets

Afmetingen105 cm x 114 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Gijsbertus Bernardus Olislagers - Bosgezicht kopen? Bied vanaf 110!
Gijsbertus Bernardus Olislagers - Bosgezicht

Geplaatst doorJohn54

Afmetingen37 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Aftersale
Nico Molenkamp - zonder titel (groot) kopen? Bied vanaf 145!
Nico Molenkamp - zonder titel (groot)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1997
Afmetingen79 cm x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Harry Maas - Naakt (Rood Krijt) kopen? Bied vanaf 139!
Harry Maas - Naakt (Rood Krijt)

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKunsthandelOlafWijman

TechniekPastel/Krijt
Afmetingen45 cm x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Nico Molenkamp - Masker kopen? Bied vanaf 175!
Nico Molenkamp - Masker

Geplaatst doorkunst_online

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Nico Molenkamp - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Nico Molenkamp - zonder titel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1993
Afmetingen28.5 cm x 24.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Jan Strube - ik ruik mensen vlees kopen? Bied vanaf 300!
Jan Strube - ik ruik mensen vlees

Geplaatst doorsnoetje1970

Jaartal1943
TechniekLitho
Afmetingen80 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Nico Molenkamp - Abstracte compositie - Mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 95!
Nico Molenkamp - Abstracte compositie - Mooi ingelijst

Geplaatst doorZuiverKunst

Jaartal1993
Afmetingen48.5 cm x 48.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Nico Molenkamp - Zeefdruk, Vogel bruin met zwart kopen? Bied vanaf 45!
Nico Molenkamp - Zeefdruk, Vogel bruin met zwart

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1993
Afmetingen24.5 cm x 28.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Nico Molenkamp - zonder titel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1993
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Nico Molenkamp - Zeefdruk, Giraffe kopen? Bied vanaf 300!

Geplaatst doorVeilingmeester

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Harry Maas - Meisje op vlot kopen? Bied vanaf 1500!
Harry Maas - Meisje op vlot

Geplaatst doorSciarone

Afmetingen95 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Nico Molenkamp - Zeefdruk, Vogel kopen? Bied vanaf 200!
Nico Molenkamp - Zeefdruk, Vogel

Geplaatst doorVeilingmeester

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Nico Molenkamp - Ingelijste zeefdruk : Theaterfiguur (keurige lijst) kopen? Bied vanaf 195!
Nico Molenkamp - Ingelijste zeefdruk : Theaterfiguur (keurige lijst)

Geplaatst doorKiewitKunst

Afmetingen98 cm x 88.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Nico Molenkamp - Vogel kopen? Bied vanaf 100!
Nico Molenkamp - Vogel

Geplaatst doorArtDumay

Jaartal1997
Afmetingen80 cm x 87 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Nico Molenkamp - Zeefdruk, Theater figuur kopen? Bied vanaf 200!
Nico Molenkamp - Zeefdruk, Theater figuur

Geplaatst doorVeilingmeester

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Willem Witjens - Sluisje bij Breukelen in de Winter - Olieverf kopen? Bied vanaf 475!
Willem Witjens - Sluisje bij Breukelen in de Winter - Olieverf

Geplaatst doormameren

Afmetingen31 cm x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerMarouflé
IngelijstIngelijst
Aftersale
Nico Molenkamp - Zeefdruk: Giraffe kopen? Bied vanaf 350!
Nico Molenkamp - Zeefdruk: Giraffe

Geplaatst doorduif

Jaartal1997
Afmetingen120 cm x 96 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Nico Molenkamp - Vogel

Geplaatst doorArtDumay

Jaartal1997
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Jan Strube - Litho, Straatje in Brugge kopen? Bied vanaf 35!
Jan Strube - Litho, Straatje in Brugge

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekLitho
Afmetingen34 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst