5. Jeune Peinture

Jeune Peinture

Opgericht in 1945 - opgeheven in 1948

La Jeune Peinture Belge

La Jeune Peinture Belge is een groep van jonge Belgische schilders, het betekent ook De Jonge Belgische Schilderkunst. De stijl van de leden varieert van postexpressionisme tot geometrische abstractie. De groep verenigde op basis van het feit dat ze jong waren in de periode na de Tweede Wereldoorlog en dus niet vanwege stijlkenmerken. De grondgedachte die de groep hanteert is het democratische beginsel dat iedereen de kans moet krijgen om er een eigen mening op na te houden.

Er worden 14 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Pierre Alechinsky - Litho Deuxième primaire kopen? Bied vanaf 695!
Pierre Alechinsky - Litho Deuxième primaire

Geplaatst doorHarlem2013

Jaartal1974
TechniekLitho
Afmetingen75 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Pierre Alechinsky - On se maintient kopen? Bied vanaf 1600!
Pierre Alechinsky - On se maintient

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKVDC

Jaartal1975
TechniekPotlood
Afmetingen27 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Pierre Alechinsky - SET van Drie Kleurenoffset-litho,s PARIS-GREAT en GALACTIC uit 1978 kopen? Bied vanaf 75!
Pierre Alechinsky - SET van Drie Kleurenoffset-litho,s PARIS-GREAT en GALACTIC uit 1978

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorkleurrijkekunstfriesland

Jaartal1978
TechniekVaria
Afmetingen78 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Roger Somville - Zeefdruk, Figuren bij motorfiets kopen? Bied vanaf 70!
Roger Somville - Zeefdruk, Figuren bij motorfiets

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1995
Afmetingen86 cm x 97 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Aftersale items

Aftersale
Rik Slabbinck - Gesigneerde kleurenlitho - 66/145 - 'lentebloesem' kopen? Bied vanaf 225!
Rik Slabbinck - Gesigneerde kleurenlitho - 66/145 - 'lentebloesem'

Geplaatst doorin2art

TechniekLitho
Afmetingen74 cm x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Jack Godderis - gesigneerde litho kopen? Bied vanaf 75!
Jack Godderis - gesigneerde litho

Geplaatst doorFojo

TechniekLitho
Afmetingen48 cm x 64.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Pierre Alechinsky - Chicago kopen? Bied vanaf 2250!
Pierre Alechinsky - Chicago

Geplaatst doorModern_Art_Lover

Jaartal1991
Afmetingen101 cm x 69 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Pierre Alechinsky - Paris, Arrondissement 13 - ingelijste litho - 1983 - oplage 99 kopen? Bied vanaf 620!
Pierre Alechinsky - Paris, Arrondissement 13 - ingelijste litho - 1983 - oplage 99

Geplaatst doorkunstlinda

Jaartal1983
TechniekLitho
Afmetingen36.5 cm x 44.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Pierre Alechinsky - Au Fil du Bois - grote houtsnede - Handgesigneerd - 25/150 kopen? Bied vanaf 595!
Pierre Alechinsky - Au Fil du Bois - grote houtsnede - Handgesigneerd - 25/150

Geplaatst doorkunstlinda

Jaartal1973
Afmetingen62.9 cm x 73.9 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Pierre Alechinsky - Pointes - 1972 kopen? Bied vanaf 475!
Pierre Alechinsky - Pointes - 1972

Geplaatst doorkunstlinda

Jaartal1972
TechniekEts
Afmetingen30.5 cm x 28.2 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Pierre Alechinsky - Astres et Desastres - 1970 kopen? Bied vanaf 75!
Pierre Alechinsky - Astres et Desastres - 1970

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1970
TechniekVaria
Afmetingen65 cm x 46 cm (h x b)
Aftersale
Jack Godderis - Vaas met bloemen kopen? Bied vanaf 100!
Jack Godderis - Vaas met bloemen

Geplaatst doorvanhoy

Afmetingen71 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Gaston Bertrand - venise (r9) kopen? Bied vanaf 220!
Gaston Bertrand - venise (r9)

Geplaatst doorluc9309

Jaartal1973
TechniekDroge Naald
Afmetingen15 cm x 10 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Pierre Alechinsky - Christian Dotremont - Logogramme marginal kopen? Bied vanaf 695!
Pierre Alechinsky - Christian Dotremont - Logogramme marginal

Geplaatst doorHarlem2013

Afmetingen48 cm x 65.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst