5. Kunstenaarscentrum Bergen

Kunstenaarscentrum Bergen

Opgericht in 1947

Kunstenaarscentrum Bergen

Kunstenaarscentrum Bergen (K.C.B.) is een vereniging in het schildersdorp Bergen. De vereniging richt zich op de historie van de Bergense School, maar ook op de hedendaagse kunst. Het doel van Kunstenaarscentrum Bergen is het bevorderen van kunst, maar ook om bestaande kunstwerken te beschermen. Beeldend kunstenaars uit Bergen, of andere kunstenaars die een band hebben met Bergen, krijgen via Kunstenaarscentrum Bergen een podium geboden.

Er worden 34 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Poppe Damave - Portret van Frans Verpoorten in Atelier kopen? Bied vanaf 70!
Poppe Damave - Portret van Frans Verpoorten in Atelier

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorBuisArthouse

Jaartal1975
TechniekEts
Afmetingen41 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Engelien Reitsma-Valenca - Twee ezels - Kopergravure kopen? Bied vanaf 55!
Engelien Reitsma-Valenca - Twee ezels - Kopergravure

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1939
TechniekGravure
Afmetingen25 cm x 17 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Willem Hopman - Ingelijst , gouache en inkt , ‘Futuristisch…..’ - 1968 kopen? Bied vanaf 50!
Willem Hopman - Ingelijst , gouache en inkt , ‘Futuristisch…..’ - 1968

Geplaatst doorkunst_ikhebje

Jaartal1968
Afmetingen39.5 cm x 46.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Peter Bes - Ets, Lezende man kopen? Bied vanaf 50!
Peter Bes - Ets, Lezende man

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1978
TechniekEts
Afmetingen60 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Poppe Damave - Normandie kopen? Bied vanaf 40!
Poppe Damave - Normandie

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorErwinKoster

TechniekEts
Afmetingen30 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Willem Hopman - Ets, Doelenstraat te Alkmaar. kopen? Bied vanaf 35!
Willem Hopman - Ets, Doelenstraat te Alkmaar.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

TechniekEts
Afmetingen35 cm x 28.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Willem Hopman - Ets, De kaasmakers gracht te Alkmaar. kopen? Bied vanaf 35!
Willem Hopman - Ets, De kaasmakers gracht te Alkmaar.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

TechniekEts
Afmetingen34.5 cm x 38.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Poppe Damave - Schepen voor de kust - Ets kopen? Bied vanaf 40!
Poppe Damave - Schepen voor de kust - Ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

TechniekEts
Afmetingen18 cm x 13.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Constant - Massacre kopen? Bied vanaf 425!
Constant - Massacre

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorbedi

TechniekLitho
Afmetingen64 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Poppe Damave - Ets, Dode mus. kopen? Bied vanaf 35!
Poppe Damave - Ets, Dode mus.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

TechniekEts
Afmetingen22 cm x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Peter Bes - ETS - 'Hotel du Lac' 17/100 - ingelijst - 18B kopen? Bied vanaf 95!
Peter Bes - ETS - 'Hotel du Lac' 17/100 - ingelijst - 18B

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1980
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen80 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Karel Colnot - 5 boeken Bergense School - o.a. ook Jaap Min en het boek van Adriaan Venema - kopen? Bied vanaf 50!
Karel Colnot - 5 boeken Bergense School - o.a. ook Jaap Min en het boek van Adriaan Venema -

Kunstboeken

Geplaatst doorMiles

Jaartal1986
TechniekHardcover
Afmetingen27.5 cm x 35 cm (h x b)
Poppe Damave - Cutty Sark Londen - Ets kopen? Bied vanaf 45!
Poppe Damave - Cutty Sark Londen - Ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

TechniekEts
Afmetingen13 cm x 17 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Peter Bes - Zeefdruk (x4), titel onbekend kopen? Bied vanaf 100!
Peter Bes - Zeefdruk (x4), titel onbekend

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorMAMS

Jaartal1996
GesigneerdHandgesigneerd

Aftersale items

Aftersale
Peter Bes - De rede van Marmara en Stappen kopen? Bied vanaf 175!
Peter Bes - De rede van Marmara en Stappen

Kunstboeken

Geplaatst doorDolph

Jaartal1987
TechniekBoek met Originele Grafiek
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Aftersale
Tjipke visser - Bronzen penning: Artis, 1930 kopen? Bied vanaf 125!
Tjipke visser - Bronzen penning: Artis, 1930

Penningen

Geplaatst doorPensioenman

Jaartal1930
TechniekPenning
Afmetingen6.0 cm x 6.0 cm (h x b)
Aftersale
Jan de Leeuw - Abstract werk uit 1970 kopen? Bied vanaf 35!
Jan de Leeuw - Abstract werk uit 1970

Geplaatst doorMiles

Jaartal1970
Afmetingen33 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Harrie Kuyten - naaktstudie kopen? Bied vanaf 2250!
Harrie Kuyten - naaktstudie

Geplaatst doorFreddyB

Afmetingen55 cm x 72 cm (h x b)
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Aftersale
Poppe Damave - Herdruk Ets "interieur" kopen? Bied vanaf 15!
Poppe Damave - Herdruk Ets "interieur"

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doormaurice1968

Afmetingen50 cm x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Poppe Damave - ets: 2 mannen kopen? Bied vanaf 49!
Poppe Damave - ets: 2 mannen

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

TechniekEts
Afmetingen21.5 cm x 11.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Poppe Damave - zonder titel kopen? Bied vanaf 55!
Poppe Damave - zonder titel

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstbedrijf

TechniekPastel/Krijt
Afmetingen12 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Constant - Conversatie kopen? Bied vanaf 600!
Constant - Conversatie

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorPuckV

Jaartal1971
TechniekEts
Afmetingen17 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Aftersale
Constant - Zelfportret, litho kopen? Bied vanaf 295!
Constant - Zelfportret, litho

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1977
TechniekLitho
Afmetingen66 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Constant - À propos de Cezanne, handgesigneerde publicatie met originele ets kopen? Bied vanaf 150!
Constant - À propos de Cezanne, handgesigneerde publicatie met originele ets

Kunstboeken

Geplaatst doorRosser

Jaartal1985
Afmetingen20 cm x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Aftersale
Constant - Constant - Orpheus met dieren kopen? Bied vanaf 865!
Constant - Constant - Orpheus met dieren

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

TechniekEts
Afmetingen81 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Constant - litho: New Babylon - 1963 kopen? Bied vanaf 399!
Constant - litho: New Babylon - 1963

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1963
TechniekVaria
Afmetingen40 cm x 75.5 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1963
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1963
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Poppe Damave - Spaans landschap kopen? Bied vanaf 45!
Poppe Damave - Spaans landschap

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstbedrijf

TechniekAquarel
Afmetingen26 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Poppe Damave - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Poppe Damave - zonder titel

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstbedrijf

TechniekAquarel
Afmetingen18.5 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Constant - Twee uitgaves Witte de With: From source to use kopen? Bied vanaf 1!
Constant - Twee uitgaves Witte de With: From source to use

Kunstboeken

Geplaatst doorRenee

Jaartal1999
TechniekSoftcover
Afmetingen24 cm x 18 cm (h x b)
Aftersale
Loek Peletier - Portret. Vrouw. kopen? Bied vanaf 149!
Loek Peletier - Portret. Vrouw.

Geplaatst doorAkke

Afmetingen53 cm x 45 cm (h x b)
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Aftersale
Constant - litho: New Babylon - 1963 kopen? Bied vanaf 550!

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1963
TechniekLitho
Afmetingen40 cm x 75 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Constant - Boek: Aan Constant - 1985 kopen? Bied vanaf 395!
Constant - Boek: Aan Constant - 1985

Kunstboeken

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1985
Afmetingen34.5 cm x 24 cm (h x b)