5. Kennemerse

Kennemerse

Afmetingen134 x 104 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.100
Henri Frederic Boot - Portret (man met hoed) kopen? Bied vanaf 180!
Henri Frederic Boot (1877-1963) Nederlands Portret (man met hoed)
Afmetingen83.5 x 70.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 180
Otto B. de Kat - De Blauwe Tafel kopen? Bied vanaf 1500!
Otto B. de Kat (1907-1995) Nederlands De Blauwe Tafel
Afmetingen91 x 105 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.500