5. Keramiek België

Keramiek België

Belgische Keramiek

Er worden 1 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Piet Stockmans - Pieter stockmans for Serax - tafelset peper/ zout/ vinaigrette, wit porselein kopen? Bied vanaf 50!
Piet Stockmans - Pieter stockmans for Serax - tafelset peper/ zout/ vinaigrette, wit porselein

Glas / Keramiek

Geplaatst doorBianca81

Eindtijd 11-10-2022 om 21:25

Jaartal2010
Afmetingen10 cm x 20 cm x 20 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker