5. Keramiek België

Keramiek België

Jan Dries - Uitgeverij Van Spijk - hardcover kopen? Bied vanaf 50!
Jan Dries (1925-2014) Belgisch Uitgeverij Van Spijk - hardcover
TechniekHardcover
Afmetingen29 x 29 cm (h x b)
€ 50
Royal Boch - Keralux Boch Frères Belgium kopen? Bied vanaf 50!
Royal Boch (1841) Belgisch Keralux Boch Frères Belgium
Afmetingen30 x 35 cm (h x b)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 50
Royal Boch - compleet servies kopen? Bied vanaf 50!
Royal Boch (1841) Belgisch compleet servies
Afmetingen9.5 x 7 x 15 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 50
Royal Boch - 2 Wandborden kopen? Bied vanaf 75!
Royal Boch (1841) Belgisch 2 Wandborden
Afmetingen25 x 25 x 2 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75