Wedgwood (1759) Bonbonniere en schaaltje, groen
Afmetingen | 14 x 11 cm (h x b) |
Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
€ 50
Afmetingen | 4 x 16 x 20 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 10 x 39 x 39 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Ongemerkt |
Afmetingen | 19 x 10 cm (h x b) |
Gewicht | 1105 g |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 29 x 20 x 1 cm (h x b x d) |
Afmetingen | 27 x 20 cm (h x b) |
Gewicht | 2 g |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 19 x 17 x 10 cm (h x b x d) |
Gewicht | 835 g |
Gesigneerd | Ongemerkt |
Afmetingen | 28 x 10 x 8 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Ongemerkt |
Afmetingen | 21 x 21 cm (h x b) |
Afmetingen | 16 x 8 cm (h x b) |
Gewicht | 385 g |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 10 x 15 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 15 x 13 x 13 cm (h x b x d) |
Afmetingen | 35 x 38 x 10 cm (h x b x d) |
Gewicht | 500 g |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 10 x 23.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 16 x 4 x 4 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Ongemerkt |
Afmetingen | 21 x 21 x 3 cm (h x b x d) |
Afmetingen | 18 x 6.5 cm (h x b) |
Gewicht | 660 g |
Gesigneerd | Ongemerkt |
Afmetingen | 6.5 x 9 x 4.5 cm (h x b x d) |