5. Kring van Grafici

Kring van Grafici

De Kring van Grafici

Flip van der Burgt - Canes kopen? Bied vanaf 75!
Flip van der Burgt (1927-1977) Nederlands Canes
Afmetingen54.5 x 76.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 75
1 bieding
Flip van der Burgt - Kruisgang, 14 staties + boek kopen? Bied vanaf 400!
Flip van der Burgt (1927-1977) Nederlands Kruisgang, 14 staties + boek
TechniekOverig
Afmetingen51 x 38 x 2 cm (h x b x d)
Gewicht3 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 400