5. Kunst en Cultuur NH

Kunst en Cultuur NH

Kunst en Cultuur Noord-Holland

Gefuseerd tot de Cultuurcompagnie Noord-Holland samen met Cultureel Erfgoed Noord-Holland in 2012. Cultuurcompagnie Noord-Holland is een onafhankelijke stichting die adviseert over erfgoed, en geeft informatie en advies over wetten en regels rond archeologie en momumenten en die innovatieve en resultaatgerichte erfgoedprojecten ontwikkelt.

Er worden 15 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Jan-Kees Vergouw - ACRYL op doek uit 1983 - Feniks - 299B kopen? Bied vanaf 175!
Jan-Kees Vergouw - ACRYL op doek uit 1983 - Feniks - 299BSchilderij

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1983
Afmetingen100 cm x 100 cm (h x b)
IngelijstOp Spieraam
Piet Wiegman (II) - Houtsnede. Vrouw met gitaar. kopen? Bied vanaf 40!
Piet Wiegman (II) - Houtsnede. Vrouw met gitaar.Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Afmetingen56 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Piet Wiegman (II) - 'Stadsgezicht' - Amsterdam - aquarel kopen? Bied vanaf 60!
Piet Wiegman (II) - 'Stadsgezicht' - Amsterdam - aquarelTekening / Aquarel

Geplaatst doorLawrence

TechniekAquarel
Afmetingen31 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Piet Wiegman (II) - In het cafe -ets 1976- kopen? Bied vanaf 30!
Piet Wiegman (II) - In het cafe -ets 1976-Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorkunstmest

Jaartal1976
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen38 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Gerard Schaperkotter - gesigneerd - Expressionistisch Aquarel "Kerstmis 91" - mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 37!
Gerard Schaperkotter - gesigneerd - Expressionistisch Aquarel "Kerstmis 91" - mooi ingelijstTekening / Aquarel

Geplaatst doorartpointamsterdam

Jaartal1991
TechniekAquarel
Afmetingen41 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Frans Verpoorten - Demonstratie met Nike raketten te Nieuwpoort (Belgie) kopen? Bied vanaf 15!
Frans Verpoorten - Demonstratie met Nike raketten te Nieuwpoort (Belgie)Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1962
TechniekDroge Naald
Afmetingen39 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Aftersale items

Rob Mohlmann - De Neus kopen? Bied vanaf 75!
Rob Mohlmann - De NeusGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorCop

Jaartal2010
TechniekGiclée
Afmetingen34 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Frans Verpoorten - Litho: Megaliths - 1960 kopen? Bied vanaf 45!
Frans Verpoorten - Litho: Megaliths - 1960Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

TechniekLitho
Afmetingen38.5 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Frans Verpoorten - Ets: Klauwpadden kopen? Bied vanaf 45!
Frans Verpoorten - Ets: KlauwpaddenGrafiek (handgesigneerd)

TechniekEts
Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Frans Verpoorten - Gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 25!
Frans Verpoorten - Gesigneerde etsGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorCello1

TechniekEts
Afmetingen35 cm x 49.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan van der Veer - Waterleiding duinen kopen? Bied vanaf 45!
Jan van der Veer - Waterleiding duinenTekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstbedrijf

TechniekHoutskool
Afmetingen17.5 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan van der Veer - Landschap - olieverfschilderij in een prachtige lijst kopen? Bied vanaf 150!
Jan van der Veer - Landschap - olieverfschilderij in een prachtige lijstSchilderij

Geplaatst doorMiles

Jaartal1987
Afmetingen40 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Gerard Schaperkotter - Geen titel kopen? Bied vanaf 40!
Gerard Schaperkotter - Geen titelGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorHans80

Jaartal1991
Afmetingen55 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Gerard Schaperkotter - zittend naakt kopen? Bied vanaf 30!
Gerard Schaperkotter - zittend naaktTekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstkamerZuidoost

TechniekPen (Inkt)
Afmetingen48 cm x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Jan van der Veer - Landschap kopen? Bied vanaf 30!
Jan van der Veer - LandschapTekening / Aquarel

Geplaatst doorMiles

TechniekAquarel
Afmetingen53 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst