Gerard Schaperkotter (1914-2006) 2 boekwerken (1x gesigneerd met opdracht) & kaart & prijslijst
Techniek | Softcover |
Afmetingen | 30 x 24 cm (h x b) |
€ 40
Gefuseerd tot de Cultuurcompagnie Noord-Holland samen met Cultureel Erfgoed Noord-Holland in 2012. Cultuurcompagnie Noord-Holland is een onafhankelijke stichting die adviseert over erfgoed, en geeft informatie en advies over wetten en regels rond archeologie en momumenten en die innovatieve en resultaatgerichte erfgoedprojecten ontwikkelt.
Techniek | Softcover |
Techniek | Hout/Linosnede |
Afmetingen | 27 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Japans Papier |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Techniek | C-Print |
Afmetingen | 39 x 23.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 18 x 15 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Hardcover |
Afmetingen | 24.5 x 17 cm (h x b) |
Techniek | Serie/Box |
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 36 x 27 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 80 x 100 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 100 x 100 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Paneel |