5. Kunst in Industrie

Kunst in Industrie

Opgericht in 1924

Nederlandschen Bond voor Kunst in Industrie

De Nederlandschen Bond voor Kunst in Industrie (BKI) wilde, zoals de naam al doet vermoeden, kunst in de industrie promoten, in plaats van een integratie van kunst en industrie.

Willem Hendrik Gispen - Gezichten op Culemborg kopen? Bied vanaf 100!
Willem Hendrik Gispen (1890-1981) Nederlands Gezichten op Culemborg
TechniekEts
Afmetingen40 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100