Marinus Heijl (1836-1931) Landschap Schapen en kippen voor schutting
Afmetingen | 29.5 x 33 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Paneel |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 150