5. Kunstgroep Wassenaar

Kunstgroep Wassenaar

Kunstgroep Wassenaar

Kunstgroep Wassenaar is een vereniging voor professioneel beeldend kunstenaars die ontstond in het begin van de jaren zeventig toen een groep van beeldend kunstenaars in Wassenaar zich verenigden om invulling te kunnen geven aan het kunstbeleid van de gemeente. Ze wilden de Wassenaarse beeldende kunst voor een breder publiek toegankelijk maken. Zo ontstond de Vereniging voor Wassenaarse Beeldend Kunstenaars, tegenwoordig Kunstgroep Wassenaar geheten. De kunstgroep heeft een eigen galerie in een gerestaureerde molen. Iedere maand wordt een een expositie georganiseerd waar werk van leden en gastexposanten wordt getoond.

Paul Citroen - Vrouw Nora kopen? Bied vanaf 25!
Paul Citroen (1896-1983) Duits Nederlands Vrouw Nora
TechniekLitho
Afmetingen66 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Paul Citroen - Anneloor kopen? Bied vanaf 50!
Paul Citroen (1896-1983) Duits Nederlands Anneloor
TechniekLitho
Afmetingen66 x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Paul Citroen - Litho: "lyda" - 1976 kopen? Bied vanaf 35!
Paul Citroen (1896-1983) Duits Nederlands Litho: "lyda" - 1976
TechniekLitho
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Paul Citroen - portret kopen? Bied vanaf 95!
Paul Citroen (1896-1983) Duits Nederlands portret
TechniekPotlood
Afmetingen37 x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 95
Paul Citroen - Litho "Anneloor" kopen? Bied vanaf 35!
Paul Citroen (1896-1983) Duits Nederlands Litho "Anneloor"
TechniekLitho
Afmetingen65.6 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35