5. Vereniging Laren-Blaricum

Vereniging Laren-Blaricum

Opgericht in 1921

Kunstenaarsvereniging Laren-Blaricum

Vanuit de kunstenaarsvereniging ‘De Tien’ werd de Vereeniging voor Beeldende Kunsten Laren-Blaricum opgericht, tegenwoordig de Kunstenaarsvereniging Laren-Blaricum. De vereniging richt zich op de regionale gebondenheid. Dit gebeurd door kunstenaars te selecteren in de omgeving van Laren, die zowel schilderen, beeldhouwen als meer hedendaagse vormen van kunst, zoals fotografie en video. In 1935 ontstond er binnen de Kunstenaarsvereniging Laren-Blaricum een afsplitsing die de Gooische Schildervereniging oprichtten. Dit duurde tot 2005, toen de Gooische en de Kunstenaarsvereniging Laren-Blaricum fuseerden.

Er worden 18 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Johanna Schulman - Bloemen in vaas. kopen? Bied vanaf 1!
Johanna Schulman - Bloemen in vaas.Tekening / Aquarel

Geplaatst doorAkke

TechniekAquarel
Afmetingen66 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jim Langemeijer - Zonnig werk. Huis en bomen. kopen? Bied vanaf 99!
Jim Langemeijer - Zonnig werk. Huis en bomen.Schilderij

Geplaatst doorAkke

Jaartal1970
Afmetingen41 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Rijlaarsdam - Gemengde techniek op papier, Stadscentrum met bootje - Ingelijst kopen? Bied vanaf 350!
Jan Rijlaarsdam - Gemengde techniek op papier, Stadscentrum met bootje - IngelijstTekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekPotlood
Afmetingen49.5 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Flip Hamers - C5234-7, Kristiansand kopen? Bied vanaf 75!
Flip Hamers - C5234-7, KristiansandTekening / Aquarel

Geplaatst doorMarsmeijer

TechniekAquarel
Afmetingen54 cm x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Flip Hamers - C5234-6, Mediterrane stad kopen? Bied vanaf 75!
Flip Hamers - C5234-6, Mediterrane stadTekening / Aquarel

Geplaatst doorMarsmeijer

TechniekAquarel
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Flip Hamers - C5234-1, Dal van de Tet, bij Chorange-Veroors Frankrijk kopen? Bied vanaf 50!
Flip Hamers - C5234-1, Dal van de Tet, bij Chorange-Veroors FrankrijkSchilderij

Geplaatst doorMarsmeijer

Jaartal1952
Afmetingen59.5 cm x 69.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Albert Mulder - Leunende dame met roze handschoenen kopen? Bied vanaf 65!
Albert Mulder - Leunende dame met roze handschoenenTekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstkamerZuidoost

TechniekPastel/Krijt
Afmetingen32 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Albert Mulder - Zittende dame met roze handschoenen kopen? Bied vanaf 65!
Albert Mulder - Zittende dame met roze handschoenenTekening / Aquarel

TechniekPastel/Krijt
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Aftersale items

Flip Hamers - portret Juliette Greco, schilderij op doek, gesigneerd, sixties popart kopen? Bied vanaf 50!
Flip Hamers - portret Juliette Greco, schilderij op doek, gesigneerd, sixties popartSchilderij

Geplaatst doorn001

Afmetingen71 cm x 101 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Pieter Pouwels - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!
Pieter Pouwels - zonder titelGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Afmetingen24 cm x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Leonard Pieter Versteeg - B9073, Kerk centrum Hilversum, Torenstraat kopen? Bied vanaf 100!
Leonard Pieter Versteeg - B9073, Kerk centrum Hilversum, TorenstraatSchilderij

Geplaatst doorMarsmeijer

Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Claas Prins - C3879-15 - Onder de boom kopen? Bied vanaf 10!
Claas Prins - C3879-15 - Onder de boomSchilderij

Geplaatst doorMarsmeijer

Afmetingen35.5 cm x 49.5 cm (h x b)
DragerBoard
IngelijstNiet Ingelijst
Johan Meijer - landschap in 't Gooi - ingelijste aquarel kopen? Bied vanaf 100!
Johan Meijer - landschap in 't Gooi - ingelijste aquarelTekening / Aquarel

Geplaatst doorMiles

TechniekAquarel
Afmetingen51 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Clement van Vlaardingen - Haven kopen? Bied vanaf 150!
Clement van Vlaardingen - HavenSchilderij

Geplaatst doorGertStuve

Afmetingen37 cm x 51 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Flip Hamers - C5234-2, Bij Chorange (Vercors), Frankrijk kopen? Bied vanaf 50!
Flip Hamers - C5234-2, Bij Chorange (Vercors), FrankrijkSchilderij

Geplaatst doorMarsmeijer

Afmetingen49.5 cm x 59.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Leonard Pieter Versteeg - 8719 - Portret van kunstschilder Henk Dekker kopen? Bied vanaf 25!
Leonard Pieter Versteeg - 8719 - Portret van kunstschilder Henk DekkerSchilderij

Geplaatst doorMarsmeijer

Afmetingen35 cm x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Constantia Arnolda Balwe - Stans gesigneerd kopen? Bied vanaf 50!
Constantia Arnolda Balwe - Stans gesigneerdSchilderij

Geplaatst doorPblaauw

Periode1800 t/m 1899
Afmetingen6 cm x 8 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Constantia Arnolda Balwe - ( 1863-1954) - Stilleven, vaas met bloemen. kopen? Bied vanaf 60!
Constantia Arnolda Balwe - ( 1863-1954) - Stilleven, vaas met bloemen.Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorchrisje77

Jaartal1930
TechniekLitho
Afmetingen56 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst