5. La Société Libre

La Société Libre

Opgericht in 1868 - opgeheven in 1875

La Société Libre des Beaux-Art

De groep La Société Libre des Beaux-Arts ontstond vanuit het verlangen een vrijere, realistische kunst te promoten. Ze zetten zich af tegen het academisme dat heerste onder de oudere generatie. Deze vereniging zou langzamerhand ook een verandering doorvoeren in de stijve academische scene uit die tijd. De vereniging werd uiteindelijk ontbonden omdat de doelstellingen werden gehaald. Vele leden stapten vervolgens over naar de nieuwe vereniging La Chrysalide.

Adrien Joseph Heymans - WEIDE MET KOEIEN kopen? Bied vanaf 250!
Adrien Joseph Heymans (1839-1921) Belgisch WEIDE MET KOEIEN
Afmetingen52 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250