5. Land Art

Land Art

Land Art

Land art (landschapskunst) ontstond in de jaren '60 van de vorige eeuw. Bij Land art brengen de kunstenaars veranderingen aan in het landschap. Hiermee wil de kunstenaar de aanwezigheid van de mens uitdrukken en stellen dat de mens de natuur in bezit neemt door de omgevingsverandering. Land art ontstond vanwege de behoefte van kunstenaars om zich te bevrijden van de traditionele beeldhouwkunst. Ze vluchtten de steden uit en gingen de dialoog aan met de natuur. Land art heeft banden met minimal art en met arte povera (waar ook met materialen wordt gewerkt uit de natuur).

Er worden 13 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Christo - Ingepakte Reichstag, Project for Berlin kopen? Bied vanaf 95!
Christo - Ingepakte Reichstag, Project for Berlin

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doordepi

Jaartal1995
TechniekOffset
Afmetingen23 cm x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Christo - The Valley Curtain, 1972 kopen? Bied vanaf 95!
Christo - The Valley Curtain, 1972

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doordepi

Jaartal1972
TechniekOffset
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Christo - Wrapped Reichstag kopen? Bied vanaf 350!
Christo - Wrapped Reichstag

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst dooruser

Jaartal1979
TechniekOffset
Afmetingen62.5 cm x 98 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Christo - The Blue Umbrellas Japan + origineel stofmonster - droogstempel Domberger kopen? Bied vanaf 69!
Christo - The Blue Umbrellas Japan + origineel stofmonster - droogstempel Domberger

Varia

Geplaatst doorbone

Jaartal1991
Afmetingen49 cm x 51 cm (h x b)
Christo - Kleurenoffset WRAPPED COAST AUSTRALIA uit 1991 kopen? Bied vanaf 65!
Christo - Kleurenoffset WRAPPED COAST AUSTRALIA uit 1991

Varia

Geplaatst doorkleurrijkekunstfriesland

Jaartal1991
Afmetingen64 cm x 98 cm (h x b)
Christo - Kleurenoffset THE GATES-CENTRAL PARK NEW YORK uit 2005 kopen? Bied vanaf 75!
Christo - Kleurenoffset THE GATES-CENTRAL PARK NEW YORK uit 2005

Varia

Jaartal1991
Afmetingen50 cm x 76 cm (h x b)
Christo - Kleuren-offset SURROUNDED ISLANDS kopen? Bied vanaf 55!
Christo - Kleuren-offset SURROUNDED ISLANDS

Prenten & Uitgaves

Jaartal1983
TechniekOffset
Afmetingen64 cm x 99 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Christo - The Yellow Umbrellas US + origineel stofmonster - Lithoseri Domberger kopen? Bied vanaf 69!
Christo - The Yellow Umbrellas US + origineel stofmonster - Lithoseri Domberger

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorbone

TechniekOffset
IngelijstNiet Ingelijst
Christo - The Gates - Project for Central Park, New York City (2001) kopen? Bied vanaf 425!
Christo - The Gates - Project for Central Park, New York City (2001)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorNiv001

Jaartal2001
TechniekLitho
Afmetingen82 cm x 61.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Christo - The Gates, Project for Central Park, New York City kopen? Bied vanaf 39!
Christo - The Gates, Project for Central Park, New York City

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorwhats_Fine_Art

Jaartal2005
TechniekVaria
Afmetingen46.4 cm x 46.4 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt

Aftersale items

Aftersale
Christo - LOT van 4 HANDGESIGNEERDE Christo's kopen? Bied vanaf 900!
Christo - LOT van 4 HANDGESIGNEERDE Christo's

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorjossedema

TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen40 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Christo - Project "Pont Neuf wrapped " 1985 -handgesigneerd met witte waskrijt ( zelden ) kopen? Bied vanaf 345!
Christo - Project "Pont Neuf wrapped " 1985 -handgesigneerd met witte waskrijt ( zelden )

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorbone

TechniekVaria
Afmetingen67 cm x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Aftersale
Christo - Wrapped Coast , Little Bay , Sydney 1969 - handgesigneerd in pptout kopen? Bied vanaf 109!
Christo - Wrapped Coast , Little Bay , Sydney 1969 - handgesigneerd in pptout

Varia

Geplaatst doorbone

Jaartal1999
Afmetingen24 cm x 30 cm (h x b)