5. L'Assaut

L'Assaut

Opgericht in 1925

L'Assaut

De Belgische kunstgroep L’Assaut werd opgericht in 1925. Het doel van de groep was om de link tussen beeldende kunst en het theater te benadrukken, en zodoende schilders en theaterkunstenaars te verenigen. Daarnaast exposeerde de groep ook, onder meer in Brussel en Parijs.

Marcel Louis Baugniet - compositie (c6) kopen? Bied vanaf 100!
Marcel Louis Baugniet (1896-1995) Belgisch compositie (c6)
TechniekMonotype
Afmetingen38 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100