5. L'Assaut

L'Assaut

Opgericht in 1925

L'Assaut

De Belgische kunstgroep L’Assaut werd opgericht in 1925. Het doel van de groep was om de link tussen beeldende kunst en het theater te benadrukken, en zodoende schilders en theaterkunstenaars te verenigen. Daarnaast exposeerde de groep ook, onder meer in Brussel en Parijs.

Er worden 2 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Jean Jacques Gailliard - Gesigneerde kleurenlitho - "Terras" - 145/145 kopen? Bied vanaf 75!
Jean Jacques Gailliard - Gesigneerde kleurenlitho - "Terras" - 145/145

Geplaatst doorin2art

Eindtijd30-06-2022 om 20:22

TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 65.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Aftersale items

Aftersale
Felix De Boeck - Moederschap kopen? Bied vanaf 500!
Felix De Boeck - Moederschap

Geplaatst doorKrisdepril72

Eindtijd11-05-2022 om 21:15

TechniekLitho
Afmetingen80 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst