5. Les Hydrophiles

Les Hydrophiles

Opgericht in 1884 - opgeheven in 1889

Les Hydrophiles

Les Hydrophiles ontstond vanuit de Cercle des Aquarellistes et des Aquafortistes en was actief in Brussel. Les Hydrophilis was het niet eens met de kwaliteitsverschillen binnen de Cercle en besloot daarom dat ze eruit wilden stappen. In de tentoonstellingen die ze hielden kwam geen olieverfwerk voor, maar wel andere technieken. Naast de leden exposeerden er ook uitgenodigde gasten.

Jan Toorop - litho | 'De Mijnwerker' kopen? Bied vanaf 50!
Jan Toorop (1858-1928) Nederlands litho | 'De Mijnwerker'
TechniekLitho
Afmetingen34 x 38 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Henry Cassiers - Huizen aan Stadsgracht in de Winter kopen? Bied vanaf 40!
Henry Cassiers (1858-1944) Belgisch Huizen aan Stadsgracht in de Winter
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen77.5 x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40