Jan Toorop (1858-1928) Annunciatie
Techniek | Gravure |
Afmetingen | 55 x 45 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 120