5. Gezelschap Michel Angelo Buonarotti

Gezelschap Michel Angelo Buonarotti

Opgericht in 1878

Kunstgezelschap Michel Angelo Buonarotti

Het kunstgezelschap Michel Angelo Buonarotti (M.A.B.) werd opgericht in Amsterdam. Het was een besloten, informele kring van jonge kunstenaars uit Amsterdam die gezelligheid belangrijker vonden dan vernieuwend of geëngageerd zijn.

Er worden 10 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Willem Witsen - ets, skutsjes aan Amsterdamse kade, gesigneerd (ingelijst) kopen? Bied vanaf 195!
Willem Witsen - ets, skutsjes aan Amsterdamse kade, gesigneerd (ingelijst)Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJBK

TechniekEts
Afmetingen41 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Aftersale items

C.L. Dake - Walenkerkpoortje, ets kopen? Bied vanaf 40!
C.L. Dake - Walenkerkpoortje, etsGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Periode1800 t/m 1899
TechniekEts
Afmetingen39 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Willem Witsen - Ets: 's Gravenhekje kopen? Bied vanaf 295!
Willem Witsen - Ets: 's GravenhekjeGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Periode1800 t/m 1899
TechniekEts
Afmetingen14 cm x 17 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Hermanus Koekkoek (jr.) - Jan van Couver : Aquarel kopen? Bied vanaf 110!
Hermanus Koekkoek (jr.) - Jan van Couver : AquarelTekening / Aquarel

Geplaatst doorKopkoffie

Periode1800 t/m 1899
TechniekAquarel
Afmetingen60 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hermanus Koekkoek (jr.) - de molen kopen? Bied vanaf 450!
Hermanus Koekkoek (jr.) - de molenTekening / Aquarel

Geplaatst doorkunst_online

Periode1800 t/m 1899
TechniekAquarel
Afmetingen53.5 cm x 73.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
Hermanus Koekkoek (jr.) - Uitzicht in Noord-Holland kopen? Bied vanaf 599!
Hermanus Koekkoek (jr.) - Uitzicht in Noord-HollandTekening / Aquarel

Geplaatst doorkunst_online

Jaartal1914
TechniekAquarel
Afmetingen60 cm x 74.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
C.L. Dake - Poortje van het ‘s Heerenlogement, ets kopen? Bied vanaf 40!
C.L. Dake - Poortje van het ‘s Heerenlogement, etsGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

TechniekEts
Afmetingen40 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Willem Witsen - Ets: The embankment in de regen, Thames - Londen kopen? Bied vanaf 999!
Willem Witsen - Ets: The embankment in de regen, Thames - LondenGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Periode1800 t/m 1899
TechniekEts
Afmetingen50 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst