Hendrik Willebrord Jansen (1855-1908) Duin Landschap (eind 1800)
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 28 x 53 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Board |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 45