5. Nada

Nada

Opgericht in 1959 - opgeheven in 1960

NADA

De NADA-groep maakt in een korte tijd naam, en exposeert in verschillende galeries in Nederland. Rik van Bentum en Ted Felen kwamen op het idee om een kunstgroep op te richten in Spanje. Aangezien de Nul-groep en de Zero-groep al bestonden, werd het NADA. Het achterliggende idee dat ze hadden was dat eenheid macht maakt. De groep had geen programma. Vanwege een ernstig ongeluk van Ted Felen, die deel uitmaakt van deze groep, valt de groep uit elkaar.

Jan Cremer - Zeefdruk: Landschap: Paysage de Provence II - 1990 kopen? Bied vanaf 299!
Jan Cremer (1940) Nederlands Zeefdruk: Landschap: Paysage de Provence II - 1990
Afmetingen60.5 x 111 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 299
Klaas Gubbels - Grote ets - 1970 kopen? Bied vanaf 299!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Grote ets - 1970
TechniekEts
Afmetingen47.5 x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 299
Jan Cremer - Zeefdruk: Inverno II- 2002 kopen? Bied vanaf 75!
Jan Cremer (1940) Nederlands Zeefdruk: Inverno II- 2002
Afmetingen30 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Klaas Gubbels - Litho: "Janus" - 2004 (zeer groot!) kopen? Bied vanaf 650!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Litho: "Janus" - 2004 (zeer groot!)
TechniekLitho
Afmetingen91 x 63.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 650
Klaas Gubbels - Walking Table 2 kopen? Bied vanaf 250!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Walking Table 2
TechniekLitho
Afmetingen56.5 x 40.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 250
1 bieding
Jan Cremer - Zeefdruk: Toscane II - 1984 kopen? Bied vanaf 295!
Jan Cremer (1940) Nederlands Zeefdruk: Toscane II - 1984
Afmetingen74 x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 295
Jan Cremer - Prachtig verzamelboek grafiek Prints van 250 kunstwerken kopen? Bied vanaf 50!
Jan Cremer (1940) Nederlands Prachtig verzamelboek grafiek Prints van 250 kunstwerken
TechniekOverig
Afmetingen24 x 24 cm (h x b)
€ 50
Jan Cremer - Korenschoven - 2001 - gesigneerd en ingelijst - oplage 250 kopen? Bied vanaf 225!
Jan Cremer (1940) Nederlands Korenschoven - 2001 - gesigneerd en ingelijst - oplage 250
Afmetingen85 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 225
Jan Cremer - Tulipe Fanny Ardant kopen? Bied vanaf 150!
Jan Cremer (1940) Nederlands Tulipe Fanny Ardant
Afmetingen60 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Jan Cremer - Toscane kopen? Bied vanaf 150!
Jan Cremer (1940) Nederlands Toscane
Afmetingen28.5 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
Jan Cremer - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 150!
Jan Cremer (1940) Nederlands Abstracte compositie
TechniekLitho
Afmetingen77 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
Jan Cremer - Gobi II kopen? Bied vanaf 150!
Jan Cremer (1940) Nederlands Gobi II
Afmetingen92 x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
Klaas Gubbels - Houtdruk: Hartenman - 2015 kopen? Bied vanaf 429!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Houtdruk: Hartenman - 2015
Afmetingen39.5 x 30.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 429
Jan Cremer - Grote Offset litho: Tulpenveld - 1987 kopen? Bied vanaf 299!
Jan Cremer (1940) Nederlands Grote Offset litho: Tulpenveld - 1987
TechniekOffset
Afmetingen100 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 299
Jan Cremer - Tulipe Fanny Ardant kopen? Bied vanaf 350!
TechniekLitho
Afmetingen71 x 91.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Jan Cremer - Attila’s Bivak, litho kopen? Bied vanaf 195!
Jan Cremer (1940) Nederlands Attila’s Bivak, litho
TechniekLitho
Afmetingen76 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 195
Jan Cremer - Altai - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 395!
Jan Cremer (1940) Nederlands Altai - Zeefdruk
Afmetingen140 x 105 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 395
Jan Cremer - Offset poster: 75 jaar Boeijinga - 1998 kopen? Bied vanaf 60!
Jan Cremer (1940) Nederlands Offset poster: 75 jaar Boeijinga - 1998
TechniekOffset
Afmetingen70 x 50 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 60
Jan Cremer - Zeefdruk: "Inverno" - 2002 kopen? Bied vanaf 75!
Jan Cremer (1940) Nederlands Zeefdruk: "Inverno" - 2002
Afmetingen31 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Jan Cremer - Zeefdruk: 'Fiume Azzuro' (2001) kopen? Bied vanaf 250!
Jan Cremer (1940) Nederlands Zeefdruk: 'Fiume Azzuro' (2001)
Afmetingen121 x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Jan Cremer - Three tulips Nr.1 kopen? Bied vanaf 175!
Jan Cremer (1940) Nederlands Three tulips Nr.1
Afmetingen90 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 175
Jan Cremer - PTT-telecom phonecard kopen? Bied vanaf 210!
Jan Cremer (1940) Nederlands PTT-telecom phonecard
Afmetingen42 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 210
Klaas Gubbels - Gestapelde kannen kopen? Bied vanaf 850!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Gestapelde kannen
TechniekAquarel
Afmetingen43 x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 850
Jan Cremer - Tulpen, litho kopen? Bied vanaf 90!
Jan Cremer (1940) Nederlands Tulpen, litho
TechniekLitho
Afmetingen66 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 90
Jan Cremer - Tulips 1991-13 kopen? Bied vanaf 100!
Jan Cremer (1940) Nederlands Tulips 1991-13
TechniekLitho
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Jan Cremer - Kandindky Nr. II kopen? Bied vanaf 75!
Jan Cremer (1940) Nederlands Kandindky Nr. II
TechniekLitho
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Jan Cremer - Olie op doek/stop abstract kopen? Bied vanaf 395!
Jan Cremer (1940) Nederlands Olie op doek/stop abstract
Afmetingen30 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 395
Klaas Gubbels - Weerstandstoel (Ets & aquarel) kopen? Bied vanaf 350!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Weerstandstoel (Ets & aquarel)
TechniekEts
Afmetingen37.5 x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Jan Cremer - " Op beschadigde poten lopen " - Collage uit 1989 kopen? Bied vanaf 245!
Jan Cremer (1940) Nederlands " Op beschadigde poten lopen " - Collage uit 1989
TechniekCollage
Afmetingen38 x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 245
Jan Cremer - Korenveld kopen? Bied vanaf 225!
Jan Cremer (1940) Nederlands Korenveld
Afmetingen78 x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 225
Jan Cremer - Herfst, litho (netjes ingelijst, groot!) kopen? Bied vanaf 250!
Jan Cremer (1940) Nederlands Herfst, litho (netjes ingelijst, groot!)
TechniekLitho
Afmetingen110 x 89 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Jan Cremer - Victory USA 1963, zeefdruk kopen? Bied vanaf 250!
Jan Cremer (1940) Nederlands Victory USA 1963, zeefdruk
Afmetingen75 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Klaas Gubbels - Stilleven, litho kopen? Bied vanaf 350!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Stilleven, litho
TechniekLitho
Afmetingen57 x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 350
Jan Cremer - De Spoel (vier aandelen), litho kopen? Bied vanaf 250!
Jan Cremer (1940) Nederlands De Spoel (vier aandelen), litho
TechniekLitho
Afmetingen78 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Klaas Gubbels - Stilleven kopen? Bied vanaf 455!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Stilleven
Afmetingen57 x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 455
Jan Cremer - 20 April 1990, zeefdruk kopen? Bied vanaf 250!
Jan Cremer (1940) Nederlands 20 April 1990, zeefdruk
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Klaas Gubbels - Houtdruk: Vliegtuig -2014 (ingekleurd met aquarel) kopen? Bied vanaf 325!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Houtdruk: Vliegtuig -2014 (ingekleurd met aquarel)
Afmetingen23.5 x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 325
Klaas Gubbels - droge naald ets - Berlijn - zonder titel kopen? Bied vanaf 295!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands droge naald ets - Berlijn - zonder titel
TechniekEts
Afmetingen35 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 295
Jan Cremer - Ingelijste litho: Harten geel - 1992 (groot werk!) kopen? Bied vanaf 395!
Jan Cremer (1940) Nederlands Ingelijste litho: Harten geel - 1992 (groot werk!)
TechniekLitho
Afmetingen125 x 95 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 395
Jan Cremer - grote zeefdruk: Altai kopen? Bied vanaf 250!
Jan Cremer (1940) Nederlands grote zeefdruk: Altai
Afmetingen116 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Jan Cremer - 'Kaukasus' (met lijst) kopen? Bied vanaf 250!
Jan Cremer (1940) Nederlands 'Kaukasus' (met lijst)
Afmetingen81 x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Jan Cremer - Grote zeefdruk 'Harten/Tulpen' (mooi gelijst) kopen? Bied vanaf 325!
Jan Cremer (1940) Nederlands Grote zeefdruk 'Harten/Tulpen' (mooi gelijst)
Afmetingen103 x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 325