Klaas Gubbels (1934) Houtdruk: Vliegtuig -2014 (ingekleurd met aquarel)
Techniek | Hout/Linosnede |
Afmetingen | 23.5 x 33 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
€ 325