Jan Jurrien Moolhuizen (1900-1982) Duinlandschap.
Afmetingen | 46 x 60 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 60