5. Ned. Kunst Genootschap

Ned. Kunst Genootschap

Opgericht in 1949 - opgeheven in 1959

Er worden 12 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Johan Mekkink - Prachtige verstilde Houtskool / papier "Duinen op Terschelling" 1973 - GROOT! kopen? Bied vanaf 58!
Johan Mekkink - Prachtige verstilde Houtskool / papier "Duinen op Terschelling" 1973 - GROOT!

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorartpointamsterdam

Jaartal1973
TechniekHoutskool
Afmetingen40 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Johan Mekkink - Prachtige verstilde Aquarel "Friesland waddendijk bij Formerum" 1973 - GROOT! kopen? Bied vanaf 123!
Johan Mekkink - Prachtige verstilde Aquarel "Friesland waddendijk bij Formerum" 1973 - GROOT!

Jaartal1973
TechniekGouache
Afmetingen35 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Gonda Wulfse - GROOT omstreeks 1930 geschilderd stilleven- Amsterdamse Joffer - prachtige lijst kopen? Bied vanaf 124!
Gonda Wulfse - GROOT omstreeks 1930 geschilderd stilleven- Amsterdamse Joffer - prachtige lijst

Afmetingen120 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst

Aftersale items

Aftersale
Jan van Heel - Gouache 1985 kopen? Bied vanaf 450!
Jan van Heel - Gouache 1985

Geplaatst doorardworks

Jaartal1985
TechniekGouache
Afmetingen87 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Roeland Koning - In de haven kopen? Bied vanaf 45!
Roeland Koning - In de haven

Geplaatst doorKunstbedrijf

Afmetingen51 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Dick van Luijn - Het Grafisch Werk, genumm, met prent & 1x met 4 x houtgrav. & 'Trappen'ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Dick van Luijn - Het Grafisch Werk, genumm, met prent & 1x met 4 x houtgrav. & 'Trappen'ingelijst

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorMiles

Jaartal1939
TechniekBoek met Originele Grafiek
Afmetingen21.5 cm x 15.5 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Aftersale
Theo Swagemakers - Amsterdamse gracht kopen? Bied vanaf 300!
Theo Swagemakers - Amsterdamse gracht

Geplaatst doorNellyN

Afmetingen51 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Dick van Luijn - Berglandschap - linodruk uit 1960 kopen? Bied vanaf 115!
Dick van Luijn - Berglandschap - linodruk uit 1960

Geplaatst doorffagott

Jaartal1960
Afmetingen57 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Dick van Luijn - Rivierbedding 1977 kopen? Bied vanaf 55!
Dick van Luijn - Rivierbedding 1977

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1977
TechniekPotlood
Afmetingen40 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Jan Meefout - Bronzen beeldje: Zeemeermin kopen? Bied vanaf 495!
Jan Meefout - Bronzen beeldje: Zeemeermin

Beeld / Object

Geplaatst doorKiewitKunst

TechniekBrons
Afmetingen7 cm x 8 cm x 3 cm (h x b x d)
Gewicht312 g
Aftersale
Jelle Troelstra - Bergense school : Portret Pieter Jelles Troelstra kopen? Bied vanaf 95!
Jelle Troelstra - Bergense school : Portret Pieter Jelles Troelstra

Geplaatst doorrichmon

TechniekEts
Afmetingen42 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Theo Swagemakers - B1438 - Cornwell kopen? Bied vanaf 20!
Theo Swagemakers - B1438 - Cornwell

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorMarsmeijer

TechniekPen (Inkt)
Afmetingen45 cm x 53.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst