Hendrik Willem Mesdag (1831-1915) Gemeerde vissersboot
Techniek | Ets/Aquatint |
Afmetingen | 36.5 x 32.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Huidig bod
€ 450
1 bieding