5. Nederlandsche Etsclub

Nederlandsche Etsclub

Opgericht in 1885 - opgeheven in 1896

Nederlandse Etsclub

De Nederlansche Etsclub was een vereniging voor grafische kunstenaars. Door middel van het uitbrengen van jaarlijkse portefeuilles met etsen wilde de vereniging de etstechniek opnieuw onder de aandacht brengen in Nederland. De uitgave werd vaak gevolgd door een tentoonstelling.

Er worden 13 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Marius Bauer - 1889 - Harem muren kopen? Bied vanaf 80!
Marius Bauer - 1889 - Harem murenGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorNoudje
Jaartal1889
TechniekEts
Afmetingen26 cm x 17 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Marius Bauer - ets: Akëdysséril - 1894 kopen? Bied vanaf 150!
Marius Bauer - ets: Akëdysséril - 1894Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorKiewitKunst
Jaartal1896
TechniekEts
Afmetingen48 cm x 37.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Aftersale items

Hendrik Willem Mesdag - 5 boeken -> gratis verzonden NL kopen? Bied vanaf 50!
Hendrik Willem Mesdag - 5 boeken -> gratis verzonden NLKunstboeken
Geplaatst doorMiles
Jaartal1981
TechniekHardcover
Afmetingen30 cm x 22 cm (h x b)
Isaac Israels - 4 gratis verzonden boekwerken kopen? Bied vanaf 50!
Isaac Israels - 4 gratis verzonden boekwerkenKunstboeken
Geplaatst doorMiles
Jaartal1991
TechniekHardcover
Afmetingen31 cm x 24 cm (h x b)
Maurits van der Valk - Hollands landschap met molen en koeien kopen? Bied vanaf 25!
Maurits van der Valk - Hollands landschap met molen en koeienGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorLaVida
TechniekEts
Afmetingen52 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Marius Bauer - Zware tijden. (Een keizersprent), uit den schoolstrijd, de laatste klucht in oud kopen? Bied vanaf 80!
Marius Bauer - Zware tijden. (Een keizersprent), uit den schoolstrijd, de laatste klucht in oudPrenten voor 1900
Geplaatst dooretsje
Jaartal1895
TechniekOverig
Afmetingen34 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Willem Witsen - Ets: The embankment in de regen, Thames - Londen kopen? Bied vanaf 999!
Willem Witsen - Ets: The embankment in de regen, Thames - LondenGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorKiewitKunst
Periode1800 t/m 1899
TechniekEts
Afmetingen50 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Willem Witsen - Ets: 's Gravenhekje kopen? Bied vanaf 295!
Willem Witsen - Ets: 's GravenhekjeGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorKiewitKunst
Periode1800 t/m 1899
TechniekEts
Afmetingen14 cm x 17 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Philip Zilcken - MOSKEE kopen? Bied vanaf 40!
Philip Zilcken - MOSKEEGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorloverendale
TechniekEts
Afmetingen10.5 cm x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Marius Bauer - Ets: Optocht van pelgrims - 1896 kopen? Bied vanaf 395!
Marius Bauer - Ets: Optocht van pelgrims - 1896Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorKiewitKunst
Jaartal1896
TechniekEts
Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Marius Bauer - Mythologische scene - lithografie, ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Marius Bauer - Mythologische scene - lithografie, ingelijstPrenten voor 1900
Geplaatst doorffagott
Periode1800 t/m 1899
TechniekOverig
Afmetingen45 cm x 37.5 cm (h x b)
IngelijstIngelijst