5. Nederlandsche Etsclub

Nederlandsche Etsclub

Opgericht in 1885 - opgeheven in 1896

Nederlandse Etsclub

De Nederlansche Etsclub was een vereniging voor grafische kunstenaars. Door middel van het uitbrengen van jaarlijkse portefeuilles met etsen wilde de vereniging de etstechniek opnieuw onder de aandacht brengen in Nederland. De uitgave werd vaak gevolgd door een tentoonstelling.

Hendrik Willem Mesdag - Gemeerde vissersboot kopen? Bied vanaf 450!
Hendrik Willem Mesdag (1831-1915) Nederlands Gemeerde vissersboot
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen36.5 x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 450
1 bieding
Jan Toorop - Annunciatie kopen? Bied vanaf 120!
Jan Toorop (1858-1928) Nederlands Annunciatie
TechniekGravure
Afmetingen55 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 120
Marius Bauer - ets- proefdruk- nr.71, gesigneerd r.o. kopen? Bied vanaf 99!
Marius Bauer (1867-1932) Nederlands ets- proefdruk- nr.71, gesigneerd r.o.
TechniekEts
Afmetingen21 x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 99
Isaac Israels - Acht tekeningen kopen? Bied vanaf 95!
Isaac Israels (1865-1934) Nederlands Acht tekeningen
TechniekSoftcover
Afmetingen35 x 28 cm (h x b)
€ 95
Jan Toorop - Inspiration Sacree kopen? Bied vanaf 1!
Jan Toorop (1858-1928) Nederlands Inspiration Sacree
TechniekIsografie
Afmetingen34 x 44 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 10
5 biedingen
Marius Bauer - De Sfinx van Gizeh, litho kopen? Bied vanaf 450!
Marius Bauer (1867-1932) Nederlands De Sfinx van Gizeh, litho
TechniekLitho
Afmetingen41 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 450
Willem Witsen - Ets/aquatint: 'Turfschepen in de Oude Schans' - 1904 kopen? Bied vanaf 1050!
Willem Witsen (1860-1923) Nederlands Ets/aquatint: 'Turfschepen in de Oude Schans' - 1904
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen76 x 91 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.050
Willem de Zwart - Huisje spiegelend aan water kopen? Bied vanaf 50!
Willem de Zwart (1862-1931) Nederlands Huisje spiegelend aan water
TechniekEts
Afmetingen45 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Isaac Israels - 7 boekwerken kopen? Bied vanaf 50!
Isaac Israels (1865-1934) Nederlands 7 boekwerken
TechniekHardcover
Afmetingen31 x 24 cm (h x b)
€ 50
Hendrik Willem Mesdag - 5 boekwerken, incl. uitklapbaar Panorama kopen? Bied vanaf 50!
Hendrik Willem Mesdag (1831-1915) Nederlands 5 boekwerken, incl. uitklapbaar Panorama
TechniekHardcover
Afmetingen30 x 22 cm (h x b)
€ 50
Eduard Karsen - kanaal met boot en huizen kopen? Bied vanaf 50!
Eduard Karsen (1860-1941) Nederlands kanaal met boot en huizen
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen27 x 33 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 50
Willem de Zwart - Paard en wagen kopen? Bied vanaf 55!
Willem de Zwart (1862-1931) Nederlands Paard en wagen
TechniekHoutskool
Afmetingen25 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Willem de Zwart - Doprsgezicht kopen? Bied vanaf 50!
Willem de Zwart (1862-1931) Nederlands Doprsgezicht
TechniekHoutskool
Afmetingen19 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Anton L. Koster - Amsterdamse Poort te Haarlem - mooi ingelijste ets kopen? Bied vanaf 50!
Anton L. Koster (1859-1937) Nederlands Amsterdamse Poort te Haarlem - mooi ingelijste ets
TechniekEts
Afmetingen43 x 33 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 50
Willem de Zwart - 1896 - Ruïne, vijver rechts (bij Soestdijk?) kopen? Bied vanaf 55!
Willem de Zwart (1862-1931) Nederlands 1896 - Ruïne, vijver rechts (bij Soestdijk?)
TechniekEts
Afmetingen31 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Willem Witsen - Turfschepen in de Oude Schans kopen? Bied vanaf 1150!
Willem Witsen (1860-1923) Nederlands Turfschepen in de Oude Schans
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen58 x 71.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1.150
Marius Bauer - Ets: Ossenkar voor een tempel kopen? Bied vanaf 349!
Marius Bauer (1867-1932) Nederlands Ets: Ossenkar voor een tempel
TechniekEts
Afmetingen74 x 84 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 349
Marius Bauer - Stadspoort kopen? Bied vanaf 225!
Marius Bauer (1867-1932) Nederlands Stadspoort
TechniekEts
Afmetingen31 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 225
Willem de Zwart - 1905 - Koeien onder bomen kopen? Bied vanaf 55!
Willem de Zwart (1862-1931) Nederlands 1905 - Koeien onder bomen
TechniekEts
Afmetingen45 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Jan Toorop - litho | 'De Mijnwerker' kopen? Bied vanaf 50!
Jan Toorop (1858-1928) Nederlands litho | 'De Mijnwerker'
TechniekLitho
Afmetingen34 x 38 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 50
Willem Witsen - Ets en aquatint Korenmolen Wijk bij Duurstede kopen? Bied vanaf 190!
Willem Witsen (1860-1923) Nederlands Ets en aquatint Korenmolen Wijk bij Duurstede
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen52 x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 190