Peter Wilhelm Millenaar (1887-1978) Stilleven kersen in koperen bak
Afmetingen | 25 x 30 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Op Spieraam |
€ 100