5. Nederlandse Illustratoren

Nederlandse Illustratoren

Opgericht in 1985

Nederlandse Vereniging voor Illustratoren

In Nederland hebben illustratoren zich verenigd in de Nederlandse Vereniging voor Illustratoren (N.I.C.). Bij de oprichting heette deze vereniging de Nederlandse Illustratoren Club, vandaar de afkorting N.I.C. De club werd opgericht met als doel de onderlinge contacten tussen de illustratoren te bevorderen, maar heeft zich ontwikkeld tot een vereniging die de beroepsbelangen van de leden behartigt.

Cees Bantzinger - Ingelijste aquarel: vrouw kopen? Bied vanaf 100!
Cees Bantzinger (1914-1985) Nederlands Ingelijste aquarel: vrouw
TechniekAquarel
Afmetingen94 x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstIngelijst
€ 100
Mart Kempers - Grote Ets & Aquatint - stilleven met asbak - oplage 150 - potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 32!
Mart Kempers (1924-1993) Nederlands Grote Ets & Aquatint - stilleven met asbak - oplage 150 - potloodgesigneerd
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen77 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 32
Willem Rasing - PIAF (Edith Piaf) kopen? Bied vanaf 165!
Willem Rasing (1954) Nederlands PIAF (Edith Piaf)
TechniekLitho
Afmetingen59 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 165
Mart Kempers - Amsterdam Bloemgracht kopen? Bied vanaf 30!
Mart Kempers (1924-1993) Nederlands Amsterdam Bloemgracht
TechniekLitho
Afmetingen32.5 x 37.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 30
Mart Kempers - Cinzano, litho kopen? Bied vanaf 55!
Mart Kempers (1924-1993) Nederlands Cinzano, litho
TechniekLitho
Afmetingen77 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Mart Kempers - La Vineuse kopen? Bied vanaf 80!
Mart Kempers (1924-1993) Nederlands La Vineuse
TechniekAquarel
Afmetingen28 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 80